Suche smary

Suchy smar wykorzystasz np. do bram, drzwi, łańcuchów lub okien. W tej kategorii znajdziesz suche materiały smarujące znanych, profesjonalnych marek, które wykorzystasz do celów prywatnych. W ofercie znajdziesz suchy smar w sprayu lub wygodnej tubce, który zadba o działanie poszczególnych elementów i je trwale konserwuje.

Suchy smar – czym się charakteryzuje?

Smar suchy to środek, którego skład opiera się na PTFE. Jest to teflonowa baza, która po nałożeniu nie pozostawia tłustych, brudzących śladów i nieestetycznego, klejącego osadu. Suchy smar teflonowy chroni poszczególne części przed korozją, poprawia ślizg i zabezpiecza przed przedostaniem się zanieczyszczeń do łożysk, śrub itp. Suchy smar PTFE jest również wolny od silikonów.

Smar suchy teflonowy – zastosowanie

W tej kategorii znajdziesz suchy smar z teflonem, który dobrze zabezpieczy smarowane części przed wilgocią i negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. W naszej ofercie umieściliśmy, między innymi: suchy smar do bram garażowych, suchy smar do łańcucha rowerowego/motocyklowego, suchy smar do bram przesuwnych, okien, drzwi, suchy smar do szyberdachu i wielu innych elementów! Jak widzisz, dobry smar teflonowy suchy ma wiele zastosowań, dzięki czemu jest produktem uniwersalnym.

Jeśli suchy smar nie jest tym, czego aktualnie szukasz, sprawdź pozostałe kategorie naszego sklepu, w których znajdziesz substancje smarujące inne niż suche środki smarne. W ofercie również oleje Total, smary do łożysk i smary wysokotemperaturowe.

 

Sklep

Zapraszamy do naszych
sklepów internetowych

http://sklep.smary.pl
http://emolykote.pl
http://ekluber.pl