Oleje przekładniowe

Interesują Cię wysokiej jakości, profesjonalne oleje przekładniowe? Jesteś w dobrym miejscu! Oferujemy dobre oleje do skrzyni biegów i przekładni w atrakcyjnych cenach. Sprawdź, co dokładnie znajdziesz w tej kategorii i do czego wykorzystasz prezentowane oleje do przekładni.

Oleje przekładniowe – szeroki wybór produktów

Nie ma znaczenia to, czy interesuje Cię olej do skrzyni biegów automatycznej, czy olej do skrzyni biegów manualnej – w naszym sklepie znajdziesz produkty znanych marek, takie jak np.

  • olej przekładniowy Fuchs  

  • olej przekładniowy Shell    

  • olej przekładniowy Castrol

  • olej przekładniowy Mobil  

  • i wiele innych

Olej przekładniowy dba o ruchome elementy podzespołów samochodowych, konserwuje je , chroni przed zabrudzeniem, wilgocią, korozją – przedłuża ich trwałość i zapewnia dobre smarowanie, redukując tym samym ryzyko zniszczenia poprzez zatarcie. Olej do skrzyni biegów powinien być zawsze dobierany indywidualnie do jej typu. U nas znajdziesz, między innymi: olej przekładniowy GL 4, olej 75w90, olej 80w90, olej przekładniowy 75w80, olej do skrzyni biegów c360, olej przekładniowy 10w40 i wiele innych!

Olej do przekładni jest jednym z częściej poszukiwanych smarów do samochodów, skuterów i innych maszyn. Jeśli masz problem z dopasowaniem go do rodzaju skrzyni biegów – skontaktuj się z nami! W innych kategoriach znajdziesz również inne substancje smarne, których możesz potrzebować. Sprawdź!

 

Sklep

Zapraszamy do naszych
sklepów internetowych

http://sklep.smary.pl
http://emolykote.pl
http://ekluber.pl