Smary w tubce

 

Smar w tubce jest niewielki i poręczny. Doskonale sprawdzi się jako podręczny produkt w asortymencie serwisanta, ale wykorzystasz go również w domu. Smar w tubie nakłada się szybko i prosto – bezpośrednio dłonią, lub specjalną szprycą. Niezależnie jednak od metody aplikacji – smar w tubie doskonale chroni, konserwuje i znosi tarcie w wielu elementach. Począwszy od profesjonalnych maszyn przemysłowych po urządzenia codziennego użytku, które masz w domu.

Smar w tubce – rodzaje

W tej kategorii znajdziesz wiele różnorodnych rodzajów środków smarnych, Możesz zatem wybrać odporny na działanie wilgoci i temperatur smar teflonowy w tubce, uniwersalny smar litowy i wiele innych. Jeżeli nie wiesz dokładnie, jakiego środka potrzebujesz, zapoznaj się z dokładnym opisem produktów.

Smar w tubie – jak go aplikować?

Smar – tuba pomaga w dość prosty sposób określić i wydzielić niezbędną, niewielką porcję produktu. Smar w tubce możesz aplikować palcami, lub za pomocą specjalnej końcówki. Jeśli zależy Ci na precyzji lub nie jesteś w stanie dosięgnąć dłonią, lub szpatułką w wybrane miejsce, wybierz smar w tubie z gwintem, który zwiększa dokładność aplikacji.

Jeśli smary w tubce nie są jedynymi, których poszukujesz, sprawdź również pozostałe kategorie naszego sklepu. Znajdziesz w nich np. popularne oleje Total, produkty Fuchs i wiele innych!

 

Sklep

Zapraszamy do naszych
sklepów internetowych

http://sklep.smary.pl
http://emolykote.pl
http://ekluber.pl