Jednopunktowe smarownice automatyczne

 • SKF SYSTEM 24 seria LAGD
  SKF SYSTEM 24 seria LAGD

  Smarownice LAGD są jednopunktowymi smarownicami o napędzie gazowym. Nadają się do bezpośredniego montażu w niebezpiecznych środowiskach i w miejscach o ograniczonej ilości dostępnej przestrzeni. Ta jednorazowa smarownica o ciśnieniu roboczym 5 barów i zakresie temperatur roboczych od -20 °C do 60 °C jest tanim rozwiązaniem dla klientów, którzy chcą usprawnić swoje praktyki smarowania ręcznego. Smarownice LAGD są wyposażone w zbiorniki smaru o pojemności 60 i 125 ml i terminie ważności 12 miesięcy.

 • SKF SYSTEM 24 seria TLSD
  SKF SYSTEM 24 seria TLSD

  Smarownice TLSD to jednopunktowe smarownice o napędzie elektromechanicznym, których szybkość dozowania nie zależy od temperatury, przeznaczone do montażu bezpośredniego lub zdalnego na oprawie łożyska. Smarownica ta pracuje pod stałym ciśnieniem 5 barów i posiada zakres temperatur roboczych od -10 °C do 50 °C. Smarownicę TLSD można zaprogramować w taki sposób, aby środek smarny był dozowany przez maksymalnie 12 miesięcy. Dostępne objętości pojemników smaru: 125 i 250 ml. (Nie do sprzedaży/użytku/oferty we Francji, Niemczech i USA)

 • Automatyczny dozownik środka smarnego serii TLMR
  Automatyczny dozownik środka smarnego serii TLMR

  Dzięki relatywnie wysokiemu ciśnieniu roboczemu 30 barów smarownica ta może pracować na dużych odległościach zapewniając optymalne wyniki w trudno dostępnych i niebezpiecznych miejscach wymagających smarowania. Dzięki szerokiemu zakresowi temperatur roboczych i wytrzymałej konstrukcji, smarownica TLMR nadaje się do zastosowań o różnych poziomach temperatury i wibracji. Smarownica TLMR posiada szeroki zakres temperatur roboczych (-25 °C do 75 °C) i oferuje różnorodne ustawienia dozowania środka smarnego nawet do 24 miesięcy. Dostępne objętości pojemników smaru: 120 ml i 380 ml.

 • Akcesoria do smarownic automatycznych
  Akcesoria do smarownic automatycznych

  Pełen zakres wyposażenia dodatkowego dla zwiększenia możliwości stosowania smarownic automatycznych SKF

Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl