Specjalne elementy dozujące

 • Zestaw do smarowania obrzeży kół CWL SET
  Zestaw do smarowania obrzeży kół CWL SET

  System smarowania automatycznego  perma STAR VARIO podaje  smar za pomocą przewodu smarnego do aplikatora CWL. Został on zaprojektowany specjalnie do smarowania obrzeży kół. Kiedy koło obraca się, smar jest transportowany z powierzchni obrzeży koła na powierzchnie kontaktowe lub styk z szyną ślizgową. Zmniejsza to zużycie obrzeży koła i wydłuża okres bezawaryjnej eksploatacji pracy dźwigu.

 • Zestaw do smarowania otwartych przekładni OGL SET
  Zestaw do smarowania otwartych przekładni OGL SET

  System OGL jest specjalnym rozwiązaniem dla otwartych przekładni. System smarowania perma STAR VARIO wypycha smar do gumowego aplikatora OGL (płetwa smarna). Podczas obrotu koła zębatego elastyczna powierzchnia dozuje smar na powierzchnię każdego zęba. Ponieważ OGL aplikuje niewielkie ilości smaru, jest zarówno oszczędny jak i przyjazny dla środowiska.

 • Szczotki specjalne
 • Olejarka do prowadnic z wkładką piankową lub szczotkami
  Olejarka do prowadnic z wkładką piankową lub szczotkami

  Idealne rozwiązanie do smarowania prowadnic ślizgowych (np. prowadnice w windach). W zależności od rodzaju prowadnicy możliwe jest zastosowanie aplikatora z wkładką piankową lub szczotkami olejowymi (smarującymi).

 • Skrzynkowa smarownica łańcuchów
  Skrzynkowa smarownica łańcuchów

  Skrzynkowa smarownica ze zbiornikiem oleju zapewnia znakomite smarowanie łańcuchów (np. transportowych) od spodu. Istnieje możliwość wymiany zużytej szczotki.

Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl