PERMA NOVA

PERMA NOVA

Automatyczne smarowniczki systemu perma NOVA mogą być stosowane we wszystkich aplikacjach w przedziale temperatury od -20°C do +60°C.

 

Okres dozowania od 1 do 12 miesięcy jest łatwo ustawiany przyciskiem „selection” na kontrolerze dozowania, który jest przeznaczony do wielokrotnego użytku. Czujnik temperatury reaguje na zmianę temp. otoczenia zmieniając intensywność generowania gazu wywierającego ciśnienie na tłok wypychający środek smarny. Zapewnia to ciągłe dozowanie stałej porcji środka smarnego.

 

Oprócz wielokrotnie używanego kontrolera dozowania smarownica perma NOVA składa się jeszcze z wymiennego zbiorniczka ze środkiem smarnym i z pokrywki ochronnej.

 

Zastosowanie

 

Perma NOVA jest szczególnie przydatna do jednopunktowego smarowania łożysk tocznych i ślizgowych, prowadnic ślizgowych, otwartych przekładni, zębatek, uszczelnień wałów i łańcuchów znajdujących się w miejscach o znacznych wahaniach temperatury (np. w przemyśle spożywczym) lub gdy względy bezpieczeństwa narzucają bardzo surowe wymagania (np. przemysł petrochemiczny, gazownictwo). System smarowania jest odporny na wilgoć, rozbryzgi wody, pył i kurz - IP 65.

 

 

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl