PERMA FLEX

PERMA FLEX

Automatyczne smarowniczki systemu perma FLEX dostępne w 2-óch rozmiarach (60 cm³/125 cm³) zostały zaprojektowane specjalnie do stosowania w niewielkich i ograniczonych przestrzeniach. Mogą być stosowane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz w zakresie temp. od -20°C do +60°C.

 

Okres dozowania smaru można elastycznie ustawiać od 1 do 12 miesięcy. Perma FLEX dostarczana jest jako jeden kompletny element i od razu jest gotowa do użycia. Proste przekręcenie włącznika i ustawienie go na pożądanym okresie dozowania sprawia, że smarownica zaczyna pracować. Elektronicznie sterowana reakcja chemiczna wytworzy ciśnienie, które jest niezbędne, aby w sposób ciągły dozować środek smarny do punktu smarowniczego.

 

Zastosowanie


Perma FLEX jest doskonałym jednopunktowym automatycznym systemem smarowania do wszystkich zastosowań i wszystkich rodzajów przemysłu. Wysoki wskaźnik ochrony IP 68 gwarantuje właściwe smarowanie w warunkach ekstremalnego zapylenia i zawilgocenia. Szeroki zakres temperatur pracy umożliwia stosowanie smarowniczek zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz.

 

Wykonanie w dwóch rozmiarach umożliwia montaż w miejscach gdzie wolna przestrzeń jest bardzo ograniczona. Jeżeli jest to konieczne, to okres dozowania środka smarnego może zostać zmieniony nawet podczas pracy smarownicy. Smarownica może zostać również wyłączona podczas przestoju smarowanego urządzenia.

 

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl