PERMA FUTURA

PERMA FUTURA

Perma FUTURA jest doskonałym systemem automatycznego smarowania w obszarach wymagających szczególnej czystości lub w środowisku mogącym oddziaływać korozyjnie na metalowe lub elektroniczne smarownice. Niezawodne funkcjonowanie smarownicy opiera się na reakcji elektrochemicznej.

 

Okres smarowania determinowany jest kolorem aktywatora wkręconego do smarownicy. W zależności od zastosowania można ustawić okres dozowania 120 cm³ smaru na 1, 3, 6 lub 12 miesięcy. Wkręcenie aktywatora do smarownicy generuje wytworzenie ciśnienia (max. 4 bary), które naciskając na tłok powoduje jego przesuwanie się do przodu i ciągłe dozowanie niewielkiej ilości środka smarnego do punktu smarowniczego.

 

Perma FUTURA jest wodoodporna, a także odporna na działanie pyłów i kurzu.


Zastosowanie


Perma FUTURA nadaje się do jednopunktowego smarowania łożysk tocznych i ślizgowych, prowadnic ślizgowych, otwartych przekładni, zębatek, wrzecion, uszczelnienia wałów i łańcuchów. Ten system jest idealny do smarowania w miejscach, gdzie konieczne jest utrzymanie czystości i higieny. Ze względu  na odporność na korozję perma Futura jest szczególnie przydatna w zastosowaniach w przemyśle spożywczym.

 

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl