PERMA CLASSIC

PERMA CLASSIC

Perma CLASSIC może być stosowana we wszystkich aplikacjach w przedziale temperatur od 0 do +40°C. Niezawodne funkcjonowanie smarownicy opiera się na reakcji elektrochemicznej.

 

Okres smarowania ustawiany jest kolorem aktywatora wkręconego do smarownicy. W zależności od zastosowań można ustawić okres dozowania 120 cm³ smaru na 1, 3, 6 lub 12 miesięcy. Wkręcenie aktywatora do smarownicy generuje wytworzenie ciśnienia (max. 4 bary), które naciskając na tłok powoduje jego przesuwanie się do przodu i ciągłe dozowanie niewielkiej ilości środka smarnego do punktu smarowniczego.

 

Perma CLASSIC jest wodoodporna, a także odporna na działanie pyłów i kurzu oraz wytrzymała na wstrząsy i przypadkowe uderzenia.

 

Zastosowanie

 

PERMA CLASSIC to jednopunktowy system  smarowania łożysk tocznych i ślizgowych, prowadnic ślizgowych, otwartych przekładni, zębatek, wrzecion, uszczelek, łańcuchów itp., pracujący w temperaturze od 0 do +40 °C. Tradycyjne zastosowania dotyczą przemysłu wydobywczego, hutniczego, motoryzacyjnego i szeroko rozumianej inżynierii mechanicznej.


Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl