System OKS Airspray

System OKS Airspray

Praktyczny system OKS Airspray do różnych produktów firmy OKS


To działa tak! System rozpylania ciśnieniowego składa się z pojemnika Airspray oraz zespołu napełniania pojemnika produktem i sprężonym powietrzem. Powietrze służy przy tym jako nieszkodliwy gaz pędny. Za pomocą odpowiednich zaworków i głowic do rozpylania możliwe jest rozpylanie produktów OKS, takich jak oleje, środki czyszczące i antyadhezyjne.
Unikanie odpadów – ograniczanie kosztów. System OKS Airspray pozwala zapobiegać odpadom i obniżyć koszty. Spadają koszty utylizacji, występujące przy stosowaniu typowych pojemników ze sprayem.Niewielka inwestycja w ochronę środowiska, która szybko się amortyzuje.
Stacja do napełniania – do użycia w warsztacie. Odkręcić nakrętkę złączkową i napełnić cieczą. Wprowadzić rurkę, założyć zaworek z głowicą do rozpylania na adapter i dokręcić nakrętkę złączkową. Założyć pojemnik z zaworkiem na stację do napełniania. Naciskać przez ok. 2 sekundy. Urządzenie jest gotowe do rozpylania.
Trwała i niezawodna. Niezniszczalny pojemnik Airspray został skonstruowany specjalnie dla ostrych warunków codziennego zastosowania w warsztacie i w zakładzie przemysłowym. Do niezawodnego znakowania zawartości pojemnika do każdego zestawu sprayu dołączona jest naklejka z rodzajem produktu.
Sprawdzony i przystępny. Zarówno w warsztacie, jak i w zastosowaniach przemysłowych. System Airspray sprawdził się na rynku przez ponad 10 lat jako wygodna i przystępna alternatywa do pojemnika ze sprayem.
Automat do napełniania – do zastosowań przemysłowych. Automat do napełniania jest łączony z pojemnikiem substancji czynnej OKS za pomocą przewodu ssącego. Do napełniania należy wcisnąć pojemnik Airspray do „gniazda pobierania powietrza i substancji czynnej”. Rozpoczyna to proces napełniania. Produkt i powietrze są napełniane do pojemnika Airspray.


Podzespoły systemu OKS Airspray oraz dedykowane produkty

 

Stacja do napełniania Airspray
Do prostego napełniania pojemnika Airspray sprężonym powietrzem.
Montaż na stałe np. w pobliżu lokalizacji produktu lub miejsca pracy.
Grubościenny pojemnik tworzy bazę systemu Airspray OKS.
Składniki: Stacja do napełniania Airspray, pojemnik Airspray, zestaw rozpylający Airspray, zawór 5 l i 25 l
Automat do napełniania Airspray
Do napełniania pojemnika Airspray produktem i sprężonym powietrzem w jednej operacji.
Do napełniania należy wcisnąć pojemnik Airspray do „gniazda pobierania powietrza i substancji czynnej” (czerwony). Przez dodatkowe gniazdo pobierania (czarne) pojemnik Airspray może być napełniony wzgl. ponownie napełniony sprężonym powietrzem.
Składniki: Automat do napełniania Airspray, pojemnik Airspray, zestaw rozpylający Airspray, zawór 5 l i 25 l
Wyposażenie: Adapter, mocowanie ścienne, smarownica do smarowania automatu
Zestawy rozpylające Airspray
Do każdego produktu OKS, który może być stosowany, jest do dyspozycji odpowiedni zestaw rozpylający, który może być również w krótkim czasie dostarczony jako część zamienna.
Składniki: Dwa zawory z rurką i dwie identyczne głowice do rozpylania.
Naklejka z rodzajem produktu
Z ustawowo zaleconym znakowaniem substancji niebezpiecznej w celu jednoznacznego przyporządkowania napełnionego pojemnika (wzgl. automatu do napełniania) do stosowanego produktu OKS.
Zawory
Nadające się do ponownego stosowania zawory zapewniające przelewanie do pojemnika Airspray bez kapania i wyciekania, pasujące do wszystkich kanistrów z tworzywa sztucznego 5 l i 25 l firmy OKS.

Ciśnienie rozrywające 80 bar
Maks. ciśnienie robocze 10 bar
Objętość napełniania 400 ml

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl