Urządzenia smarujące

Rozwiązania do zastosowań przemysłowych

 • System OKS Airspray
  System OKS Airspray

  Praktyczny system natryskiwania zapobiega powstawaniu odpadów i obniża koszty. Mała inwestycja w ochronę środowiska, która amortyzuje się już po ok. 10 napełnianiach. Trwałe wykonanie dla ostrych warunków codziennego zastosowania w warsztacie i zakładzie. Produkty OKS, oznaczone piktogramem Airspray, mogą być stosowane w systemie Airspray.

 • Smarownica ręczna
  Smarownica ręczna

  Praktyczna smarownica do pewnej i ekonomicznej aplikacji smarów. Dzięki przemyślanej konstrukcji i trwałemu wykonaniu wytrzymuje ona najtrudniejsze warunki praktyczne. Dostępna oddzielnie lub w zestawie do smarowania (20 kartuszy OKS400 lub OKS470 włącznie z jedną smarownicą ręczną).

 • Sprayboy
  Sprayboy

  Razem z puszką aerozolu Sprayboy staje się idealnym narzędziem do rozpylania. Umożliwia on łatwą i nie męczącą manipulację oraz dokładne dozowanie rozpylonej mgiełki. (Pasuje do wszystkich standardowych puszek aerozolowych OKS powyżej 300 ml pojemności. Nie stosować w połączeniu z puszką Airspray)

 • System ChronoLube
  System ChronoLube

  Elektromechaniczne systemy smarowania OKS. Automatyczne i niezależne od temperatury - smary specjalne wraz z systemem automatycznego dosmarowywania.

Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl