perma ECOSY

perma ECOSY

Dokładne dozowanie oleju dla każdego zastosowania


Dozownik perma ECOSY zasila łańcuchy przez odpowiednie nanoszenie oleju smarowego, w drodze smarowania w przedziałach czasowych, z prawidłową, dowolnie ustawianą jego ilością. Przy pomocy perma ECOSY równocześnie optymalizuje i minimalizuje się zużycie środka smarowego dla punktów smarowania olejem.
Przy tym perma ECOSY może zasilać niezależnie od siebie, indywidualnie i dokładnie ustawianą ilością oleju, do 6 punktów smarowania.

Sterowanie dozownikiem perma ECOSY można ustawić odpowiednio do różnych wymagań aplikacji, przez co można realizować dozowanie zależne od godzin pracy.


Zastosowania


Dozownik perma ECOSY można stosować na prowadnicach, łańcuchach napędowych i łańcuchach przenośnikowych. W drodze smarowania w przedziałach czasowych dozownik odpowiednio zasila miejsca styku łańcuchów prawidłową ilością oleju. Uzyskujemy przez to lepszą ochronę przed korozją i zanieczyszczeniem przy mniejszym zużyciu. Korzyścią jest wyraźne zmniejszenie ilości oleju i aktywne przyczynienie się do ochrony środowiska. Typowymi dziedzinami zastosowania są schody ruchome, chodniki ruchome i urządzenia
przenośnikowe.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl