Klübermatic STAR CONTROL TIME

Klübermatic STAR CONTROL TIME

Dokładne zasilanie środkiem smarowym - stałe i niezależne od temperatury


Klübermatic STAR CONTROL TIME natychmiast zasila punkt smarowania olejem albo smarem - w sposób stały, precyzyjny i niezależny od temperatury. Klübermatic STAR CONTROL TIME jest zasilany elektrycznie bezpośrednio od urządzenia i może być sterowany i nadzorowany przez przyłączenie do SPS. Klübermatic STAR CONTROL TIME realizuje samodzielnie swoją nastawioną dozowaną ilość, jak długo jest doprowadzane napięcie do systemu smarowania. Jest dostępna jednostka LC o zawartości 120 cm3 środka smarowego.


Zastosowania


Klübermatic STAR CONTROL TIME można stosować na łożyskach tocznych i ślizgowych, prowadnicach ślizgowych, otwartych przekładniach, listwach zębatych, śrubach pociągowych, łańcuchach i uszczelnieniach wałów. Systemy smarowania pracują dokładnie we wszystkich urządzeniach, w których smarowanie powinno następować zależnie od czasu pracy maszyny i konieczne jest uniknięcie nadmiernego smarowania. Przyłączenie do SPS jest możliwe. System
smarowania jest pyłoszczelny i odporny na wodę rozbryzgową, o ile poszczególne części konstrukcyjne zostały prawidłowo ze sobą połączone.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl