Klubermatic STAR CONTROL IMPULSE

Klubermatic STAR CONTROL IMPULSE

Dokładne zasilanie w środek smarowy – stałe i niezależne od temperatury


Klübermatic STAR CONTROL IMPULSE zasila miejsce smarowania olejem lub smarem natychmiast – w sposób stały, precyzyjny i niezależny od temperatury. Klübermatic STAR
CONTROL IMPULSE jest zasilany elektrycznie bezpośrednio przez urządzenie i przez przyłączenie do SPS może być sterowany i nadzorowany odpowiednio do potrzeb. System składa się z napędu i pojemnika środka smarowego - tzw. Lubricant Container, w skrócie LC - i jest dostępny z zawartością 120 albo 250 cm³ środka smarowego.


Zastosowania


Klübermatic STAR CONTROL IMPULSE można stosować do łożysk tocznych i ślizgowych, prowadnic ślizgowych, przekładni otwartych, drążków zębatych, wrzecion, uszczelnień wałków i łańcuchów. System smarowania pracuje dokładnie we wszystkich urządzeniach, w których smarowanie ma następować zależnie od czasu pracy maszyny i konieczne jest zapobieganie niedostatecznemu albo nadmiernemu smarowaniu. Przyłączenie do SPS jest możliwe. System smarowania przy prawidłowym połączeniu poszczególnych części konstrukcyjnych, chroniony jest przed pyłem i wodą rozbryzgową.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl