Valvoline™ Penetrating Oil

Valvoline™ Penetrating Oil

Olej Penetrating Oil został opracowany w celu zapewnienia skutecznego wnikania, poluzowywania, smarowania oraz czyszczenia skorodowanych części i gwintów.
Preparat Penetrating Oil to silny aerozol zapewniający długotrwałe smarowanie, który wnika w pęknięcia, szczeliny i gwinty, błyskawicznie uwalniając śruby, nakrętki i inne mocowania. Dodatkowe środki smarne redukujące tarcie eliminują denerwujące piski.


Zastosowania


Preparatu Penetrating Oil należy używać do luzowania, smarowania i oczyszczania śrub, maszyn do szycia, zamków, narzędzi, gwintów rur, maszyn do pisania, zawiasów, broni, kołowrotków, urządzeń rolniczych i ogrodniczych, wałków, kół, nakrętek, części łodzi, łańcuchów, zacisków, urządzeń gospodarstwa domowego, itp.
Może być stosowany także do smarowania zawiasów i zamków bram garażowych; nadaje się do smarowania kosiarek i zapewni sprawne działanie wiatrowskazu.
Preparat Penetrating Oil także poluzowuje zardzewiałe i skorodowane części.


Charakterystyka i zalety


Wytrzymała formuła


Preparat Penetrating Oil szybko wnika w pęknięcia, szczeliny i gwinty, uwalniając śruby, nakrętki oraz inne mocowania. Eliminuje denerwujące piski dzięki zawartości środków smarnych redukujących tarcie i zapewnia długotrwałe smarowanie dzięki smarowi stałemu MoS2 o bardzo długiej trwałości. Środek MoS2 działa jak malutkie łożyska kulowe rozdzielające metalowe powierzchnie.


Długotrwała ochrona


Chroni metalowe części przed rdzą i korozją
Zawiera dodatek MoS2 zapewniający bardzo długotrwałe smarowanie


Łatwy w użyciu


Przytrzymać pojemnik w pionie w odległości ok. 15-20 cm od pokrywanej powierzchni i spryskać. Po naniesieniu preparatu pozostawić na kilka minut do wchłonięcia przed poluzowaniem zatartej części, po czym zetrzeć wszelkie osady.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl