Valvoline™ Silicone Spray

Valvoline™ Silicone Spray

Silicone Spray to lekki środek smarny, który smaruje, zabezpiecza przed wilgocią i chroni, nie pozostawiając lepkiej warstwy.
Silicone Spray to skuteczny środek smarny z aerozolem o wysokich właściwościach antykorozyjnych.
Produkt zapewnia smarowanie i ochronę przedmiotów użytku domowego przed rdzą i korozją i zapobiega ich zatarciom.


Zastosowania


Preparat Silicone Spray tworzy nielepiącą się powłokę smarującą na częściach metalowych, plastikach, drewnie i gumie.
Zapewnia smarowanie i chroni przedmioty użytku domowego i gospodarczego, a także narzędzia garażowe. Odpowiedni do zawiasów drzwi, gumowych mocowań, szuflad, okien i drzwi przesuwnych.
Można stosować do śrub i nakrętek samochodowych, przemysłowych oraz w urządzeniach gospodarstwa domowego. Do wszystkich typów zawiasów i zamków, szyn i narzędzi domowych.
Konserwuje i zapobiega zatarciom gumowych uszczelek samochodowych.


Charakterystyka i zalety


Znakomita uniwersalna skuteczność


Preparat Silicone Spray to nowoczesne rozwiązanie wielu problemów. Preparat Silicone Spray tworzy nielepiącą się powłokę smarującą na elementach metalowych, plastikach, drewnie i elementach gumowych. Produkt zapobiega skrzypieniu małych sprzętów ogrodowych, drzwi samochodowych oraz pojazdów jednośladowych. Skutecznie czyści powierzchnie wszelkiego rodzaju materiałów.


Kontrola osadów


Po użyciu urządzeń gospodarstwa domowego i narzędzi ogrodowych użyć preparatu Silicone Spray, aby je nasmarować i zabezpieczyć.


Łatwy w użyciu


Przytrzymać pojemnik w pionie w odległości ok. 15-20 cm od pokrywanej powierzchni i spryskać. Po rozpyleniu pozostawić do wyschnięcia.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl