Valvoline™ Clean Tronic

Valvoline™ Clean Tronic

Clean Tronic to uniwersalny środek do czyszczenia styków elektrycznych. Wnika i smaruje styki elektryczne, zabezpieczając je przed rdzą i korozją.
Clean Tronic to bardzo skuteczny uniwersalny aerozol, który nie tylko czyści, ale także konserwuje i smaruje.


Zastosowania


Do stosowania do wszystkich styków elektrycznych samochodów osobowych, użytkowych, ciężarowych, autobusów, przyczep, itp.
Odpowiedni do urządzeń przemysłowych i gospodarstwa domowego.


Charakterystyka i zalety


Znakomita skuteczność i ochrona


Styki elektryczne mogą ulec zanieczyszczeniu i stać się lepkie, co sprawia, że są mniej wydajne. Preparat Clean Tronic z łatwością usuwa zanieczyszczenia i chroni, jednocześnie zapobiegając powstawaniu rdzy i korozji.


Zastosowanie uniwersalne


Nie ma potrzeby stosowania wielu produktów, aby oczyścić, zabezpieczyć i nasmarować styki elektryczne — Clean Tronic to preparat, który robi to wszystko. Może być stosowany do elementów motoryzacyjnych i gospodarstwa domowego, także do sprzętów Hi-Fi i innych sprzętów muzycznych.


Doskonałe czyszczenie i smarowanie


Preparat Clean Tronic oczyszcza i smaruje styki elektryczne i usuwa osady z niedostępnych obszarów.


Łatwy w użyciu


Nanieś preparat Clean Tronic na styki elektryczne, pozostaw, aby wniknął, a następnie zetrzyj zanieczyszczenia i korozję. Nanieś ponownie i pozostaw do wyschnięcia, aby zapewnić ochronę i smarowanie. Ostrożnie przesuwaj powierzchnie styków. Użyj rurki przedłużającej, aby precyzyjnie nakładać preparat w trudno dostępnych miejscach.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl