Valvoline™ Engine Cleaner

Valvoline™ Engine Cleaner

Uniwersalny odtłuszczacz w aerozolu, który szybko wnika w smar, olej, pył i brud. Czyści silniki, kosiarki i części silnika. Mieszanka silnych rozpuszczalników, środków czyszczących i emulgatorów.


Preparat Engine Cleaner zawiera silne rozpuszczalniki i środki czyszczące, które szybko wnikają w smar, olej, pył i brud. Wysokiej jakości detergenty pomagają następnie szybko wypłukać zemulsyfikowany olej i brud za pomocą wody.


Zastosowania


Do stosowania we wszystkich silnikach samochodów osobowych, użytkowych, ciężarowych, autobusów, itp. Odpowiedni także do pojazdów przemysłowych i urządzeń gospodarstwa domowego.
Preparat Engine Cleaner nie zawiera chlorowanych rozpuszczalników i jest bezpieczny w użyciu na podjazdach betonowych, z betonu malowanego lub z malowanej kostki.


Łatwy w użyciu


Zeskrobać grube osady smaru i brudu. Aby uzyskać najlepsze wyniki, silnik powinien być ciepły (NIE GORĄCY). Jeżeli silnik jest zimny, uruchomić i pozostawić na biegu jałowym, dopóki się nie rozgrzeje. Jeżeli silnik osiągnął pełną temperaturę roboczą (JEST GORĄCY), pozostawić do ostygnięcia na pół godziny. Przykryć rozdzielacz i gaźnik plastikiem. Bezpośrednio spryskać czyszczoną powierzchnię preparatem Engine Cleaner. Pozostawić aż preparat wniknie w smar, olej lub brud, po czym spłukać wodą.


Charakterystyka i zalety


Znakomita skuteczność czyszczenia


Olej, smar, pył i zanieczyszczenia przyczepiają się do tłustej powierzchni silnika. Jeżeli pozwoli się, aby ten proces trwał, powstaje gruba, tłusta powłoka. Preparat Engine Cleaner zawiera silne rozpuszczalniki i środki czyszczące, które szybko wnikają w smar, olej, pył i brud. Następnie detergenty pomagają wypłukać zemulsyfikowany olej i brud za pomocą wody.


Zastosowanie uniwersalne


Uniwersalny środek odtłuszczający. Czyści silniki, kosiarki i części silnika.


Kontrola osadów


W przeciwieństwie do pieniących się środków do odtłuszczania silników, które utrzymują czynniki czyszczące z daleka od czyszczonej powierzchni poprzez pęcherzyki powietrza, Engine Cleaner to środek, który moczy powierzchnię, koncentrując całą siłę czyszczącą bezpośrednio na silniku.


Bezpieczny w użyciu


Preparat Engine Cleaner nie zawiera chlorowanych rozpuszczalników i jest bezpieczny w użyciu na podjazdach betonowych, z betonu malowanego lub z malowanej kostki.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl