Smary specjalnego przeznaczenia

 • EARTH LICAL COMPLEX 2
  EARTH LICAL COMPLEX 2

  Wysokowydajny smar litowo-wapniowy kompleksowy opracowany do stosowania w ekstremalnych obciążeniach w rolnictwie, konstrukcjach i zastosowaniach górniczych. Najlepszy wybór dla wysoko obciążonych przekładni otwartych, a także aplikacji o ruchu wolnym i/lub oscylacyjnym.

 • EARTH LITIUM 2
  EARTH LITIUM 2

  Wysokowydajny półsyntetyczny smar specjalnie opracowany w celu zaspokojenia potrzeb szerokiej gamy zastosowań terenowych i dla różnych warunków pracy. Zapewnia zrównoważone przenoszenie obciążeń w szerokim zakresie zastosowań pod względem obciążalności, zakresu prędkości pracy oraz temperatur pracy.

 • EARTH ALUCOM 1.5
  EARTH ALUCOM 1.5

  Wysokowydajny smar specjalnie opracowany w celu zaspokojenia potrzeb szerokiej gamy zastosowań terenowych i dla różnych warunków pracy. Zapewnia zrównoważone przenoszenie obciążeń w szerokim zakresie zastosowań pod względem obciążalności, zakresu prędkości pracy oraz temperatur pracy.

 • MARINE CALCIUM 2
  MARINE CALCIUM 2

  Wysokowydajne i wysoko przyczepny smar odporny na mycie wodą oraz zapobiegające rdzy i korozji. Produkt zmniejsza zużycie elementu smarowanego. Zawiera dodatek tytanu.

 • INDUSTRY LICOM 2
  INDUSTRY LICOM 2

  Wysokowydajny smar litowy-kompleksowy, specjalnie przygotowany do stosowania w wysokotemperaturowych stacjonarnych zastosowaniach przemysłowych.

 • SEMI FLUID 00
  SEMI FLUID 00

  Smar litowy o miękkiej konsystencją, do smarowania łożysk i zamkniętych przemysłowych skrzyń biegów, gdzie wymagany jest smar półpłynny. Nadaje się do automatycznych układów smarowania samochodów ciężarowych i urządzeń przemysłowych.

Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl