SynPower Xtreme

SynPower Xtreme

SynPower Xtreme to syntetyczny olej Valvoline klasy premium. SynPower Xtreme zapewnia najlepszą ochronę i wydajność. Dlatego jest doskonałym wyborem dla kierowców, którzy szukają oleju samochodowego najwyższej jakości. Rozwiązanie Smart Performance Technology w innowacyjny sposób współpracuje z najważniejszymi elementami silnika i zapewnia najlepszą ochronę przed jego zużyciem.

 

Cechy i zalety oleju silnikowego Valvoline SynPower Xtreme*
Najlepsza ochrona przy dłuższym okresie między wymianami

 

Nawet o 70% lepsza ochrona przed zużyciem w porównaniu ze standardem zużycia silników określonym w normie ECEA. Najlepsza ochrona przy ekstremalnych temperaturach i dłuższym okresie między wymianami, wydłużająca czas eksploatacji silnika oraz filtra cząstek stałych.

 

Oszczędność paliwa
Wyraźnie lepsze wyniki w porównaniu z ograniczeniami określonymi w branżowej normie ACEA C***. Wyjątkowa receptura zmniejsza zużycie paliwa i zwiększa jego wydajność w porównaniu do olejów referencyjnych.

 

Czysty silnik i czyste środowisko
Nawet o 25% lepszy wynik w zakresie czystości silnika w porównaniu z ograniczeniami w trzech testach na szlam i pokost w normie ACEA.****. Niska zawartość popiołów siarczanych, fosforu i siarki (SAPS) zapobiega tworzeniu się osadów z popiołu w filtrze cząstek stałych i zmniejsza emisje spalin.

 

Bezproblemowy rozruch przy niskiej temperaturze i duża wydajność przy wysokiej
Olej SynPower Xtreme ma bardzo niską temperaturę płynięcia, co ułatwia uruchomienie silnika przy niskiej temperaturze. Specjalne dodatki zmniejszają tarcie na powierzchni silnika, co pozwala osiągnąć maksymalną moc w każdych warunkach termicznych

 

* Wszystkie wyniki testów silnika są oparte na ich zindeksowanych rezultatach i zależą od określonego egzemplarza.
** Test zużycia silnika Diesla MB OM646
*** Test oszczędności paliwa MB M111
**** API — sekwencyjny test VG, test szlamu MB M111, test czystości tłoków VW DI

 

    SynPower Xtreme ENV C1 5W-30
    SynPower Xtreme ENV C2 5W-30
    SynPower Xtreme MST C3 5W-30
    SynPower Xtreme MST C3 5W-40
    SynPower Xtreme MST C4 5W-30
    SynPower Xtreme XL-III C3 5W-30

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl