SERADE STAB SYNTHETIC

SERADE STAB SYNTHETIC

Dodatek uzupełniający, stosowany do stabilizacji cieczy obróbczych (roztworów rzeczywistych) w eksploatacji.


ZASTOSOWANIA

 

  •  SERADE STAB SYNTHETIC jest zalecany do przypadków, gdy roztwór rzeczywisty zostanie zanieczyszczony olejami (hydraulicznymi, smarowymi, itp.) i zachodzi potrzeba poprawienia separacji cieczy na dwie fazy. SERADE STAB SYNTHETIC umożliwia lepszą separację roztworu rzeczywistego i oleju (zanieczyszczenie zewnętrzne). Dodatkowo ułatwia osadzanie się wiórów, które niekorzystnie wpływają na proces.
  •  SERADE STAB SYNTHETIC usprawnia wypadanie wiórów i ma działanie antypienne.
  •  SERADE STAB SYNTHETIC jest zalecany do produktów VULSOL z gamy TOTAL. Można go stosować do dużych zespołów oraz do indywidualnych maszyn.
  •  SERADE STAB SYNTHETIC można stosować w stężeniach od 0,001 % do 0,005 %, licząc na objętość cieczy w układzie. Aby być pewnym ilości produktu, którą należy dodać, zalecamy poprosić osobę do kontaktów o wykonanie specjalnej analizy w naszym laboratorium albo wykonanie bezpośredniego testu, poczynając od stężenia 0,001 % a następnie przechodząc do 0,003 lub 0,005 %.
  •  SERADE STAB SYNTHETIC należy dodawać bezpośrednio do zbiornika w miejscu gdzie występuje najefektywniejsze mieszanie. Produkt należy dodawać do zbiornika powoli tak, aby uniknąć destabilizacji zawartości.


ZALETY

 

  •  SERADE STAB SYNTHETIC jest efektywnym środkiem wspomagającym separację fazy wodnej (VULSOL) od fazy olejowej (zanieczyszczenie zewnętrzne) w trakcie eksploatacji, w szczególności w przypadku mocnego zanieczyszczenia obcym olejem, skutkuje to wydłużeniem czasu pracy cieczy przez zachowanie jej właściwości. Właściwości antybakteryjne i antykorozyjne cieczy w łaźni także stają się znacząco lepsze.


POSTĘPOWANIE - HIGIENA - BEZPIECZEŃSTWO

 

  •  SERADE STAB SYNTHETIC spełnia najnowsze przepisy, dotyczące minimalizacji wpływu na ludzi i środowisko. Prosimy o zaznajomienie się z Kartą Charakterystyki, jako że produkty tego typu są aktywnymi koncentratami.
Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl