SERADE STAB EMULSION

SERADE STAB EMULSION

Dodatek uzupełniający, stosowany do stabilizacji cieczy obróbczych w eksploatacji.


ZASTOSOWANIA

 

  •  SERADE STAB EMULSION jest zalecany do przypadków, gdy emulsja zostanie zanieczyszczona olejami (hydraulicznymi, smarowymi, itp.) a całość cieczy musi być stabilizowana. SERADE STAB EMULSION umożliwia stabilizację emulsji w przypadku, gdy olej (zanieczyszczanie) jest natryskiwany do wody.
  •  SERADE STAB EMULSION zapewnia czystość maszyn oraz obrabianych elementów.
  •  SERADE STAB EMULSION jest zalecany do cieczy chłodząco-smarujących LACTUCA i SPIRIT z gamy TOTAL. Można go stosować do dużych zespołów oraz do indywidualnych maszyn.
  •  SERADE STAB EMULSION można stosować w stężeniach od 0,1 % do 0,5 %, licząc na objętość cieczy w układzie. Aby być pewnym ilości produktu, którą należy dodać, zalecamy poprosić osobę do kontaktów o wykonanie specjalnej analizy w naszym laboratorium albo wykonanie bezpośredniego testu, poczynając od stężenia 0,1 % a następnie przechodząc do 0,3 lub 0,5 %.
  •  SERADE STAB EMULSION należy dodawać bezpośrednio do zbiornika w miejscu gdzie występuje najefektywniejsze mieszanie. Produkt należy dodawać do zbiornika powoli tak, aby uniknąć destabilizacji zawartości.


ZALETY

 

  •  SERADE STAB EMULSION umożliwia poprawienie właściwości emulgujących w trakcie eksploatacji, w szczególności w przypadku mocnego zanieczyszczenia obcym olejem, skutkuje to wydłużeniem czasu pracy cieczy przez zachowanie jej właściwości.


POSTĘPOWANIE - HIGIENA - BEZPIECZEŃSTWO

 

  •  SERADE STAB EMULSION spełnia najnowsze przepisy, dotyczące minimalizacji wpływu na ludzi i środowisko. Prosimy o zaznajomienie się z Kartą Charakterystyki, jako że produkty tego typu są aktywnymi koncentratami.
Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl