SERADE AW EMULSION

SERADE AW EMULSION

Dodatek uzupełniający, stosowany w eksploatacji do poprawienia właściwości przeciwzużyciowych (AW)/EP cieczy obróbczych.


ZASTOSOWANIA

 

  •  SERADE AW EMULSION jest zalecany, gdy mimo dobrych parametrów obróbczych (stężenie, pH, itp.) klient obserwuje nadmierne zużycie elementów metalowych wskutek tarcia. SERADE AW EMULSION może być stosowany do redukcji mechanicznego zużycia.
  •  SERADE AW EMULSION pozwala wydłużyć czas pracy narzędzi i zapewnia czystość maszyn oraz obrabianych elementów.
  •  SERADE AW EMULSION jest zalecany do cieczy chłodząco-smarujących LACTUCA i SPIRIT z gamy TOTAL. Można go stosować do dużych zespołów oraz do indywidualnych maszyn.
  •  SERADE AW EMULSION można stosować w stężeniach od 1 % do 5 %, licząc na objętość cieczy w układzie. Aby być pewnym ilości produktu, którą należy dodać, zalecamy poprosić osobę do kontaktów o wykonanie specjalnej analizy w naszym laboratorium albo wykonanie bezpośredniego testu, poczynając od stężenia 1 % a następnie przechodząc do 3 lub 5 %.
  •  SERADE AW EMULSION należy dodawać bezpośrednio do zbiornika w miejscu gdzie występuje najefektywniejsze mieszanie. Produkt należy dodawać do zbiornika powoli tak, aby uniknąć destabilizacji zawartości.


ZALETY

 

  •  SERADE AW EMULSION umożliwia poprawienie właściwości AW/EP w trakcie eksploatacji: w wyniku tego można optymalizować wydajność produkcyjną (mniej uszkodzeń narzędzi, lepszy stan powierzchni obrabianych elementów, itp.).


POSTĘPOWANIE - HIGIENA - BEZPIECZEŃSTWO

 

  •  SERADE AW EMULSION spełnia najnowsze przepisy, dotyczące minimalizacji wpływu na ludzi i środowisko. Prosimy o zaznajomienie się z Kartą Charakterystyki, jako że produkty tego typu są aktywnymi koncentratami.
Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl