SERADE ACR FERROUS

SERADE ACR FERROUS

Dodatek uzupełniający, stosowany w eksploatacji do poprawienia właściwości antykorozyjnych cieczy obróbczych do metali żelaznych.


ZASTOSOWANIA

 

  •  SERADE ACR FERROUS jest zalecany wtedy, gdy mimo dobrych właściwości eksploatacyjnych cieczy w zbiorniku (stężenie, pH, etc,), klient obserwuje korozję na obrabianych żelaznych częściach. SERADE ACR FERROUS poprawia właściwości antykorozyjne cieczy w zbiorniku względem obrabianych elementów.
  •  SERADE ACR FERROUS jest przeznaczony do stosowania z cieczami chłodzącosmarującymi SPIRIT, VULSOL i LACTUCA należącymi do gamy TOTAL. Można go stosować do dużych zespołów oraz do indywidualnych maszyn.
  •  SERADE ACR FERROUS można stosować w stężeniach od 0,5 do 1 %, licząc na objętość cieczy w układzie. Aby być pewnym ilości produktu, którą należy dodać, zalecamy poprosić osobę do kontaktów o wykonanie specjalnej analizy w naszym laboratorium albo wykonanie bezpośredniego testu na próbce emulsji.
  •  SERADE ACR FERROUS należy dodawać bezpośrednio do zbiornika w miejscu gdzie występuje najefektywniejsze mieszanie. Produkt należy dodawać do zbiornika powoli tak, aby uniknąć destabilizacji zawartości.


ZALETY

 

  •  SERADE ACR FERROUS pozwala poprawić właściwości antykorozyjne cieczy obróbczych do metali żelaznych w zbiorniku w trakcie eksploatacji. Pozwala to uzyskać optymalny stan powierzchni obrabianych elementów u klientów.


POSTĘPOWANIE - HIGIENA - BEZPIECZEŃSTWO

 

  •  SERADE ACR FERROUS spełnia najostrzejsze przepisy, dotyczące minimalizacji wpływu na ludzi i środowisko. SERADE ACR FERROUS nie zawiera boru. Prosimy o zaznajomienie się z Kartą Charakterystyki, jako że produkty tego typu są aktywnymi koncentratami.
Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl