SERADE WQ BUFFER

SERADE WQ BUFFER

Dodatek uzupełniający, stosowany do podniesienia pH cieczy obróbczych w eksploatacji.


ZASTOSOWANIA

 

  •  SERADE WQ BUFFER jest zalecany, gdy pH cieczy w eksploatacji jest za niskie. W takim przypadku, klient często obserwuje rozwój flory bakteryjnej lub gorsze właściwości antykorozyjne. SERADE WQ BUFFER umożliwia odtworzenie właściwości buforujących cieczy.
  •  SERADE WQ BUFFER jest zalecany do cieczy chłodząco-smarujących SPIRIT, VULSOL i LACTUCA z gamy TOTAL. Można go stosować do dużych zespołów oraz do indywidualnych maszyn.
  •  SERADE WQ BUFFER można stosować w stężeniach od 0,1 % do 0,2 %, licząc na objętość cieczy w układzie. Aby być pewnym ilości produktu, którą należy dodać, zalecamy poprosić osobę do kontaktów o wykonanie specjalnej analizy w naszym laboratorium albo wykonanie bezpośredniego testu na próbce emulsji.
  •  SERADE WQ BUFFER należy dodawać bezpośrednio do zbiornika w miejscu gdzie występuje najefektywniejsze mieszanie. Produkt należy dodawać do zbiornika powoli tak, aby uniknąć destabilizacji zawartości.


ZALETY

 

  •  SERADE WQ BUFFER podnosi poziom pH cieczy w zbiorniku, przez co przywraca wszystkie właściwości emulsji.


POSTĘPOWANIE - HIGIENA - BEZPIECZEŃSTWO

 

  •  SERADE WQ BUFFER spełnia najnowsze przepisy, dotyczące minimalizacji wpływu na ludzi i środowisko. Prosimy o zaznajomienie się z Kartą Charakterystyki, jako że produkty tego typu są aktywnymi koncentratami.
Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl