SERADE WQ MINUS

SERADE WQ MINUS

Dodatek uzupełniający, stosowany w eksploatacji cieczy obróbczych do redukowania twardości wody.


ZASTOSOWANIA

 

  •  SERADE WQ MINUS jest zalecany wtedy, gdy twardość wody w eksploatacji jest zbyt wysoka. W takim przypadku klient obserwuje często białe osady zwane mydłami wapniowymi.
  •  SERADE WQ MINUS jest przeznaczony do stosowania z cieczami chłodzącosmarującymi SPIRIT, VULSOL i LACTUCA należącymi do gamy TOTAL. Można go stosować do dużych zespołów oraz do indywidualnych maszyn.
  •  SERADE WQ MINUS stosuje się zgodnie z następującym równaniem: 0,000045 x K x D. K jest to objętość emulsji w litrach, D jest to liczba stopni twardości wody, w jednostkach niemieckich, o jaką należy zredukować twardość emulsji. Aby być pewnym uzyskanego rezultatu, zalecamy skontaktowanie się z naszym przedstawicielem handlowym lub wykonanie testu na próbce emulsji.
  •  SERADE WQ MINUS należy dodawać bezpośrednio do zbiornika w miejscu gdzie występuje najefektywniejsze mieszanie. Produkt należy dodawać do zbiornika powoli tak, aby uniknąć destabilizacji zawartości.


ZALETY

 

  •  Jest to prosty sposób uzyskania wymaganej twardości wody w eksploatacji, co pozwala na wykorzystanie w pełni właściwości waszych emulsji.

 

POSTĘPOWANIE - HIGIENA - BEZPIECZEŃSTWO

 

  •  SERADE WQ MINUS spełnia najnowsze przepisy, dotyczące minimalizacji wpływu na ludzi i środowisko. Prosimy o zaznajomienie się z Kartą Charakterystyki, jako że produkty tego typu są aktywnymi koncentratami.
Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl