SERADE WQ PLUS

SERADE WQ PLUS

Dodatek uzupełniający, stosowany w eksploatacji cieczy obróbczych do podnoszenia twardości wody.


ZASTOSOWANIA

 

  •  SERADE WQ PLUS jest zalecany wtedy, gdy woda w eksploatacji jest za miękka. W takim przypadku klient obserwuje często pienienie spowodowane miękkością wody.
  •  SERADE WQ PLUS jest przeznaczony do stosowania z cieczami chłodzącosmarującymi SPIRIT i LACTUCA należącymi do gamy TOTAL. Można go stosować do dużych zespołów oraz do indywidualnych maszyn.
  •  SERADE WQ PLUS stosuje się zgodnie z następującym równaniem: 0,00028 x K x D. K jest to objętość emulsji w litrach, D jest to liczba stopni twardości, wyrażona w jednostkach niemieckich, o jaką należy podnieść twardość emulsji. Aby być pewnym uzyskanego rezultatu, zalecamy skontaktowanie się z naszym przedstawicielem handlowym lub wykonanie testu na próbce emulsji.
  •  SERADE WQ PLUS należy dodawać bezpośrednio do zbiornika w miejscu gdzie występuje najefektywniejsze mieszanie. Produkt należy dodawać do zbiornika powoli tak, aby uniknąć destabilizacji zawartości.


ZALETY

 

  •  Jest to prosty sposób uzyskania wymaganej twardości wody w eksploatacji, co pozwala na wykorzystanie w pełni właściwości waszych emulsji.


POSTĘPOWANIE - HIGIENA - BEZPIECZEŃSTWO

 

  •  SERADE WQ PLUS spełnia najnowsze przepisy, dotyczące minimalizacji wpływu na ludzi i środowisko. Prosimy o zaznajomienie się z Kartą Charakterystyki, jako że produkty tego typu są aktywnymi koncentratami.
Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl