Przemysłowe oleje wielofunkcyjne

 • Auriga EP Series
  Auriga EP Series

  Wielozadaniowe oleje obiegowo-hydrauliczne, o własnościach antyutleniających, antyzużyciowych, antykorozyjnych, myjących oraz przeciw piennych zalecane do układów smarujących narażonych na wysokie temperatury i duże obciążenia obejmujących maszyny papiernicze, przekładnie zębate, tłokowe i łopatkowe sprężarki powietrza, pompy próżniowe oraz nisko i średnio ciśnieniowe układy hydrauliczne.

 • Hitemp 220G
  Hitemp 220G

  Całkowicie syntetyczny, ogólnomaszynowy olej do obiegowego smarowania przekładni, łożysk, łańcuchów itp. poddawanych wysokim obciążeniom temperaturowym.

 • Omnis Series
  Omnis Series

  Bezpopiołowe, parafinowe oleje technologiczne o wysokim wskaźniku lepkości, małej skłonności do tworzenia osadów węglowych oraz żywicznych, dobrej filtrowalności i zdolności do oddzielania wody stosowane jako oleje maszynowe ogólnego przeznaczenia, oleje hartownicze oraz oleje technologiczne. Zalecane także do smarowania stacjonarnych silników Diesla oraz tłokowych sprężarek powietrza.

 • Paper Machine Oil Premium Series
  Paper Machine Oil Premium Series

  Mineralne oleje obiegowe o własnościach antyzużyciowych, myjących i dyspergujących, dobrej filtrowalności i zdolności oddzielania wody do stosowania w maszynach papierniczych, kalandrach, pompach wodnych i pompach próżniowych, przekładniach zębatych i innych.

Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl