Przemysłowe oleje sprężarkowe

 • Capella A 68
  Capella A 68

  W pełni syntetyczny, węglowodorowy olej do amoniakalnych sprężarek agregatów chłodniczych.

 • Capella Premium 68
  Capella Premium 68

  Półsyntetyczny olej przeznaczony do smarowania amoniakalnych sprężarek chłodniczych.

 • Capella HFC Series
  Capella HFC Series

  W pełni syntetyczne, poliolestrowe oleje do sprężarek agregatów chłodniczych i systemów klimatyzacyjnych pracujących na przyjaznym dla środowiska czynniku typu HFC R134a.

 • Capella WF Series
  Capella WF Series

  Wysokiej jakości mineralne oleje do sprężarek chłodniczych i systemów klimatyzacyjnych pracujących na czynnikach chłodzących typu R12, R22, R502 oraz amoniaku, przy minimalnej temperaturze parownika rzędu -50oC.

 • Cetus DE 100
  Cetus DE 100

  W pełni syntetyczny, diestrowy olej sprężarkowy o doskonałych własnościach antyutleniających, antykorozyjnych i antyzużyciowych, zalecany do smarowania rotacyjnych i tłokowych sprężarek powietrza. Może być również stosowany jako olej maszynowy ogólnego przeznaczenia, w tym do smarowania przekładni zębatych nie wymagających olejów typu EP.

 • Cetus PAO Series
  Cetus PAO Series

  Syntetyczne oleje sprężarkowe na bazie polialfaolefin o doskonałych własnościach antyutleniających, antyzużyciowych zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach pracy, stworzony specjalnie do smarowania śrubowych sprężarek powietrza. Może również być stosowany do smarowania jedno i wielostopniowych, tłokowych i odśrodkowych sprężarek powietrza.

 • Compressor Oil EP VDL Series
  Compressor Oil EP VDL Series

  Wysokiej jakości mineralne oleje sprężarkowe o doskonałych własnościach antyutleniających, antykorozyjnych oraz EP do przenoszenia ekstremalnych nacisków, zalecane do smarowania stacjonarnych i przewoźnych, jedno i wielostopniowych, tłokowych i odśrodkowych sprężarek powietrza pracujących przy temperaturach sprężania do 220oC.

 • Cygnus Compressor PAO Series
  Cygnus Compressor PAO Series

  Syntetyczne oleje na bazie polialfaolefin przeznaczone do smarowania sprężarek powietrza stosowanych w przemyśle spożywczym.

 • Synlube SAE 140
  Synlube SAE 140

  Syntetyczny olej sprężarkowy na bazie glikolu polialkilenowego o dobrych własnościach antyutleniających i antykorozyjnych przeznaczony do smarowania sprężarek gazów węglowodorowych i gazów chemicznych (propan, butan, metan, etan, etylen, propylen i butylen).

Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl