Przemysłowe oleje przekładniowe

 • Biostar Gear 68
  Biostar Gear 68

  Biodegradowalny olej przekładniowy na bazie oleju rzepakowego o dobrych własnościach antykorozyjnych, antyutleniających, antyzużyciowych i lepkościowych, zalecany tam gdzie występuje ryzyko zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Całkowicie mieszalny z olejami mineralnymi.

 • Cygnus Gear Oil 220
  Cygnus Gear Oil 220

  Olej przekładniowy przeznaczony w szczególności do stosowania w przekładniach maszyn przemysłu spożywczego. Ponadto może być używany jako olej obiegowy oraz olej maszynowy ogólnego przeznaczenia.

 • Meropa Series
  Meropa Series

  Oleje przekładniowe o bardzo dobrych własnościach adhezyjnych, antyzużyciowych, antyutleniających, antykorozyjnych, zdolne do amortyzowania obciążeń udarowych i łatwego oddzielania wody. Stosowane w szerokim zakresie stacjonarnych i niestacjonarnych urządzeń w przemyśle poprzez smarowanie kąpielowe, rozbryzgowe, obiegowe oraz mgłą olejową (lżejsze gatunki).

 • Pinnacle EP Series
  Pinnacle EP Series

  Całkowicie syntetyczne oleje na bazie PAO o bardzo dobrych własnościach antyutleniających, antyzużyciowych, antykorozyjnych, przenoszenia extremalnie wysokich nacisków do przekładni przemysłowych pracujących w bardzo trudnych warunkach eksploatacyjnych i narażonych na obciążenia udarowe, wysokie temperatury oraz zanieczyszczenia wodą.

 • Synlube CLP Series
  Synlube CLP Series

  W pełni syntetyczne oleje przekładniowe na bazie glikolu polipropylenowego o bardzo dobrych własnościach antyutleniających, antyzużyciowych, antykorozyjnych, przenoszenia ekstremalnie wysokich nacisków, do stosowania we wszystkich typach przekładni zębatych i łożysk, w których ze względu na ciężkie warunki pracy zastosowanie olejów mineralnych jest wykluczone. Zalecane również do sprężarek LPG. Nie jest mieszalny z olejami mineralnymi.

 • Textran V 32
  Textran V 32

  Wysokiej jakości, odporny na działanie wysokich temperatur, mineralny olej przekładniowo-hydrauliczny do stosowania w układach przeniesienia napędu oraz w sprzęgłach hydrokinetycznych Voitha.

Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl