Przemysłowe oleje hydrauliczne

 • Alcor DD Series
  Alcor DD Series

  Oleje hydrauliczne o własnościach myjąco-dyspergujących zalecane do stosowania we wszystkich typach urządzeń hydraulicznych, szczególnie tych narażonych na zanieczyszczenia. Dzięki dobrym własnościom zmniejszającym drgania cierne stosowane również jako oleje do prowadnic.

 • Biostar Hydraulic 46
  Biostar Hydraulic 46

  Biodegradowalny, bez cynkowy olej hydrauliczny na bazie naturalnego oleju rzepakowego, posiadający bardo dobre własności antykorozyjne, antyzużyciowe i antyutleniające, do stosowania w układach, gdy zachodzi niebezpieczeństwo skażenia środowiska naturalnego. Mieszalny z olejami mineralnymi.

 • Cygnus Hydraulic Series
  Cygnus Hydraulic Series

  Oleje hydrauliczne przeznaczone w szczególności do stosowania w układach hydraulicznych przemysłu spożywczego.

 • Glytex HFC 46
  Glytex HFC 46

  Ognioodporna ciecz hydrauliczna klasy HFC na bazie glikoli zawierająca ok. 48% wody, do stosowania w układach hydraulicznych pracujących w bezpośrednim sąsiedztwie wysokich temperatur i ognia, w miejscach zagrożenia pożarowego.

 • Hydra 32, Hydra 46
  Hydra 32, Hydra 46

  Biodegradowalne, syntetyczne oleje hydrauliczne na bazie syntetycznych estrów, posiadające bardzo dobre własności antykorozyjne, antyzużyciowe i antyutleniające, do stosowania w układach, gdy zachodzi niebezpieczeństwo skażenia środowiska naturalnego.

 • Hydraulic Oil AW Series
  Hydraulic Oil AW Series

  Mineralne, odporne na starzenie oleje hydrauliczne zestawione przy udziale wysokowydajnych dodatków uszlachetniających. Zalecane do stosowania w układach hydraulicznych wymagających olejów typu HLP.

 • Rando EP Ashless Series
  Rando EP Ashless Series

  Bezpopiołowe oleje hydrauliczne z dodatkami przeciwzużyciowymi, EP I przeciwkorozyjnymi o dobrej filtrowalności, stabilności hydrolitycznej, dobrych własnościach demulgujących do stosowania we wszystkich typach układów hydraulicznych.

 • Rando HD Series
  Rando HD Series

  Mineralne, stabilne termicznie oleje hydrauliczne o bardzo dobrych własnościach antyzużyciowych, antykorozyjnych, b. dobrej zdolności wydzielania powietrza i oddzielania wody. Zalecane do wszystkich typów wysoko obciążonych układów hydraulicznych, a także do systemów smarowania obrabiarek tam, gdzie wymaga się oleju o własnościach antyzużyciowych.

 • Rando HD-Z Series
  Rando HD-Z Series

  Mineralne oleje hydrauliczne posiadające te same zalety co gama olejów Rando HD, a ponadto, dzięki zastosowaniu odpornego na ścinanie dodatku poprawiającego wskaźnik lepkości, charakteryzujące się własnościami oleju „wielosezonowego”.

 • Synstar Hydraulic HFDU 46
  Synstar Hydraulic HFDU 46

  Ognioodporna ciecz hydrauliczna klasy HFDU na bazie estrów z pakietem dodatków antyutleniających i antyzużyciowych, do stosowania w układach hydraulicznych pracujących w bezpośrednim sąsiedztwie wysokich temperatur i ognia, w miejscach zagrożenia pożarowego.

Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl