Oleje Texaco

W naszej ofercie znajdują się oleje Texaco - przemysłowe, sprężarkowe, izolacyjne, turbinowe, hydrauliczne, przekładniowe i wielofunkcyjne. Texaco dostarcza oleje i inne płyny eksploatacyjne, dzięki którym korzystanie z narzędzi i maszyn staje się łatwiejsze, a ich żywotność - wydłużona. 

 

Oleje Texaco - wybierz odpowiedni produkt z oferty

 

Jakie oleje Texaco przygotowaliśmy? Są to serie produktów klasyfikowanych jako: Aries, Cylinder Oils, Penetrating Oil, Texnap, Texpar, Way Lubricant, White Needle Oil, White Oil Pharmaceutical, White Oil Technical. Znajdziesz wśród nich oleje Texaco, które w zależności od konkretnego produktu: 

 

  • są olejami mineralnymi o właściwościach antykorozyjnych, 
  • mają odporność na działanie wysokich temperatur, 
  • są dostępne w aerozolu, który usuwa wilgoć i rozpuszcza rdzę, 
  • ułatwiają wiercenie, 
  • eliminują drgania cierne, 

 

Oleje Texaco nadają się do smarowania narzędzi stosowanych w budownictwie, górnictwie i w innych przemysłach. Stworzone zostały do smarowania tłoków, cylindrów i pierścieni tłokowych w silnikach parowych. Pasują też do przekładni ślimakowych i przekładni zębatych (nawet o wysokim obciążeniu). Z oferty mogą również skorzystać firmy, które szukają olejów jako modyfikatorów i plastyfikatorów kauczuku lub innych tworzyw sztucznych. Inne zastosowania to: produkcja farb drukarskich i nawozów sztucznych, impregnacja skóry, a także przemysł gumowy, spożywczy, kosmetyczny, farmaceutyczny, włókienniczy i rolniczy.

 

Skonsultuj swój wybór z naszym zespołem

 

Niezależnie od tego, czy chcesz zamówić oleje Texaco, czy skorzystać z oferty innych znanych producentów (np. Mobil, Shell, BP) możesz wypełnić formularz kontaktowy (dostępny w zakładce "Dobierz smary") i zasięgnąć naszego wsparcia. Odpowiadając na kilka pytań dotyczących warunków pracy, przygotujemy dla Ciebie najlepsze oleje przemysłowe, zgodne z potrzebami firmy. 

Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl