Inne oleje i ciecze

 • Aries Series
  Aries Series

  Oleje mineralne o dobrych własnościach antyzużyciowych i antykorozyjnych zalecane do smarowania wszelkiego rodzaju udarowych narzędzi pneumatycznych stosowanych w górnictwie i budownictwie. Odpowiednie również do smarowania łożysk ślizgowych i tocznych stosowanych w przemyśle.

 • Cylinder Oils Series
  Cylinder Oils Series

  Mineralne oleje cylindrowe stworzone do smarowania cylindrów, tłoków i pierścieni tłokowych silników parowych. Mogą być również używane do smarowania wolnoobrotowych łożysk ślizgowych pracujących w wysokich temperaturach, przekładni ślimakowych jak i wolnoobrotowych, wysoko obciążonych przekładni zębatych.

 • Penetrating Oil
  Penetrating Oil

  Wielofunkcyjny olej smarujący w aerozolu ułatwiający rozdzielanie zapieczonych części, usuwający wilgoć, rozpuszczający rdzę. Zapewnia smarowanie, chroni przed utlenianiem i korozją. Ułatwia wiercenie.

 • Texnap Series
  Texnap Series

  Mineralne, naftenowe oleje technologiczne o niskiej temperaturze płynięcia i dobrych zdolnościach rozpuszczania, stosowane jako modyfikatory i plastyfikatory kauczuku i tworzyw sztucznych, przy produkcji farb drukarskich i pasty do butów, jako środki garbujące do skór i środki do kondycjonowania tekstyliów.

 • Texpar Series
  Texpar Series

  Mineralne, parafinowe oleje technologiczne o niskiej odparowalności, małej zawartości aromatów, doskonałych własnościach niskotemperaturowych i antyutleniających, stosowane szeroko przy produkcji farb drukarskich, nawozów sztucznych, jako nośniki dodatków uszlachetniających, modyfikatory i plastyfikatory kauczuków i tworzyw sztucznych, jako środki impregnujące skóry.

 • Way Lubricant X Series
  Way Lubricant X Series

  Mineralny olej o bardzo dobrych własnościach eliminujących drgania cierne, do smarowania poziomych i pionowych prowadnic wszelkiego typu obrabiarek.

 • White Needle Oil 22
  White Needle Oil 22

  Łatwo zmywalny, nieplamiący olej mineralny przeznaczony w szczególności do smarowania maszyn w zakładach włókienniczych (krosna, dziewiarki)

   

 • White Oil Pharmaceutical Series
  White Oil Pharmaceutical Series

  Bezbarwne, bezwonne i przezroczyste „oleje białe” stosowane w takich gałęziach przemysłu jak farmaceutyczny, kosmetyczny, spożywczy, gumowy i tworzyw sztucznych, papierniczy, włókienniczy, rolniczy, mechaniki precyzyjnej.

 • White Oil Technical 40
  White Oil Technical 40

  Olej biały stosowany w takich gałęziach przemysłu jak: gumowy, tworzyw sztucznych, rolniczy, włókienniczy, papierniczy, farb drukarskich i skórzany.

Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl