O Firmie

SKF jest wiodącym dostawcą technologii w skali globalnej od roku 1907. Główną mocną stroną jest zdolność do stałego rozwijania nowych technologii – a następnie wykorzystywanie ich do tworzenia produktów zapewniających naszym klientom przewagę konkurencyjną.

 

Firma SKF osiąga to łącząc doświadczenie praktyczne zdobyte w ponad 40 różnych branżach przemysłu z wiedzą na temat wszystkich platform technologicznych SKF: łożysk i ich zespołów, uszczelnień, mechatroniki, usług i systemów smarowania.

 

Środki smarne

Maszyny mogą pracować z optymalną wydajnością tylko wtedy, gdy są odpowiednio smarowane, a wybór odpowiedniego smaru stanowi pierwszy krok w kierunku doskonałego smarowania. Stanowi to przyczynę, dla której SKF inwestuje znaczne środki w badania i rozwój w tej dziedzinie.

 

SKF rozumie, że jest zasadniczo niemożliwe dobieranie lub porównywanie smarów tylko w oparciu o ich skład. Aby można było uzyskać istotne informacje konieczne jest przeprowadzenie testów wydajności.

 

Emcor, ROF, ROF+, V2F, R2F i Bequiet to tylko niektóre z licznych testów opracowanych przez SKF w celu oceny osiągów środków smarnych w warunkach eksploatacyjnych, w jakich działają łożyska. Wiele spośród tych testów jest szeroko stosowanych przez producentów środków smarnych na całym świecie.

Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl