Spraye

Wysoko jakościowe smary w sprayu o dużej wydajności oraz spraye czyszczące do montażu, ochrony przed korozją i czyszczenia.

 

 •  
  4 S Fluid – 250 ml Spray

  Czyści, smaruje i zabezpiecza wszystkie powierzchnie do smarowania w przemyśle, rzemiośle i gospodarstwie domowym, a także przy majsterkowaniu i hobby. Niezawierający silikonu olej uniwersalny z politetrafluoroetylenem (PTFE) służy do smarowania i konserwacji różnych powierzchni oraz zapewnia doskonałą ochronę przed korozją i rdzą dzięki dobrej przyczepności. Zakres temperatur pracy: -50 °C do 150 °C.

 •  
  Diacut – 250 ml Spray

  W pełni syntetyczny płyn specjalny do cięcia, frezowania i wiercenia w metalu. Dzięki doskonałej przyczepności nie kapie i może być stosowany nawet do pionowego wiercenia i wysokich prędkości skrawania. Olej smarujący emulguje skroploną wodą i zapewnia bardzo dobrą ochronę przed korozją i zużyciem w szerokim zakresie temperatur.

 •  
  Profi-Oil – 250 ml Spray

  Olej uniwersalny o doskonałych właściwościach przeciwzużyciowych i antykorozyjnych. Profi Oil do wszystkiego, co się klei i piszczy dla przemysłu, handlu, gospodarstwa domowego i majsterkowiczów.

   

 •  
  Rapid FG 15 – 400 ml Spray

  Olej penetrujący z certyfikatem H1, który wnika głęboko, czyści i rozluźnia zardzewiałe części. Pozostawia trwały film smarny i zapewnia doskonałą ochronę przed korozją.

 •  
  Rapid GÖ – 400 ml Spray

  Odporna na temperaturę kombinacja olej-grafit do smarowania powierzchni ślizgowych, nawet pod wpływem wilgoci. Smar tworzy miękką, oleistą warstwę smarującą, która przy dłuższym wystawieniu na działanie wysokich temperatur tworzy suchą powłokę, zapewniając doskonałą ochronę przed korozją i zużyciem. Szczególnie nadaje się do smarowania prowadnic, wrzecion, elementów zaciskowych i połączeń klinowych, łożysk ślizgowych, kół zębatych, zębatek i śrub.

 •  
  Turmofluid 300 OM – 400 ml Spray

  W pełni syntetyczny olej ślizgowy i adhezyjny do smarowania otwartych napędów, przekładni, łańcuchów, prowadnic i otwartych lin stalowych. Bardzo lepki olej o dużej zdolności pochłaniania ciśnienia. Pozostaje elastyczny nawet na zimno i nie tworzy stałych pozostałości.

 •  
  Turmofluid 40 B – 400 ml Spray

  Niezwykle odporny na temperaturę olej łańcuchowy i przekładniowy. Syntetyczny olej smarowy do otwartych napędów, łańcuchów i przekładni. Nie koksuje, nie kruszy się, nie lakieruje ani nie polimeryzuje, a także idealnie nadaje się do smarowania lin stalowych, prowadnic ślizgowych, resorów piórowych, zębatek itp.

 •  
  Turmofluid ED 13 – 400 ml Spray

  Syntetyczny, niezawierający silikonu, wysokowydajny olej smarowy do maszyn i części maszyn w przemyśle mechaniki precyzyjnej (produkcja, konserwacja, serwis), w technice pomiarowej i kontrolnej oraz w ogólnej budowie maszyn i narzędzi. Zakres temperatur pracy -45°C do 150°C.

   

 •  
  Turmofluid LMI 300 – 400 ml Spray

  Syntetyczny, wysokowydajny olej smarowy o szczególnie dobrych właściwościach antyadhezyjnych. Ma wysoką stabilność oksydacyjną, zapewnia doskonałą ochronę przed zużyciem i korozją i jest idealny do smarowania punktów tarcia w obszarze medycznym/technicznym, a także w przemyśle napojów, spożywczym i tekstylnym.

 •  
  Turmosynthoil 75 TF – 400 ml Spray

  Syntetyczny olej uniwersalny o doskonałych właściwościach zwilżających i trwałej ochronie przed zużyciem i korozją. Specjalne dodatki PTFE zmniejszają również tarcie, a tym samym optymalizują właściwości smarne. Atest NSF/H1.

Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl