Pasty

Odporne pasty konserwacyjne do ochrony przed tribokorozją i zużyciem adhezyjnym.

 

 •  
  Turmolyb seria

  Pasty smarownicze i montażowe odporne na wysokie temperatury na bazie oleju syntetycznego z dodatkiem dwusiarczku molibdenu (MoS2). Charakteryzują się szczególnie niskim współczynnikiem tarcia i dlatego są przeznaczone do nakładania na części metalowe o niewielkiej tolerancji i chropowatości powierzchni. Pasty smarownicze są bardzo odporne na utlenianie i zapobiegają rdzy w wyniku tarcia i korozji ciernej.

   

 •  
  Turmopast HTP seria

  Pasty do wysokich temperatur z bardzo lepkiego oleju silikonowego i politetrafluoroetylenu (PTFE) jako dodatki zagęszczające do smarowania wolnobieżnych łożysk tocznych. Mocno przylegające, o dużej odporności na temperaturę do 260 °C, odporne też na media i starzenie.

   

 •  
  Turmopast MA seria

  Syntetyczne specjalne pasty smarownicze do smarowania łożysk tocznych i ślizgowych w skrajnych warunkach zastosowań. Pasty smarownicze z dodatkami EP są szczególnie odporne na ciśnienie i tworzą ochronną warstwę smarną odporną na wodę, parę wodną oraz środki zasadowe i kwasow

   

 •  
  Turmopast NBI 2 weiss

  Pasta smarownicza i montażowa składająca się z mineralnych olejów bazowych, mydła wapniowego i politetrafluoroetylenu (PTFE) chroniąca przed rdzą w wyniku tarcia i korozją cierną. Przeznaczona do smarowania łożysk tocznych i ślizgowych ogólnie, maszyn do wykańczania tkanin, wentylatorów oraz maszyn piorących.

   

 •  
  Turmopast TAS Seria

  Pasta montażowa i antyadhezyjna Anti-Seize do zastosowań w wysokich temperaturach do 1200 °C. Te pasty montażowe zapewniają nawet przy wysokim docisku powierzchniowym optymalne właściwości smarne i antyadhezyjne oraz sprawdzają się w smarowaniu szyn prowadzących i zawiasów oraz podczas montażu trzpieni, kołków, tulei oraz podobnych elementów.

   

Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl