Oleje

Ponadprzeciętne oleje smarowe o doskonałych właściwościach smarowania, gwarantujące niewielkie zużycie.

 

 •  
  Diacut

  Wysoko jakościowy, syntetyczny olej chłodząco-smarujący do cięcia, frezowania i wiercenia wszystkich metali FE i NE. Posiada bardzo dobrą ochronę przed korozją i zużyciem oraz może być stosowany nawet przy dużych prędkościach cięcia oraz przy zatrzymaniu.

   

 •  
  Turmocut LMI seria

  Syntetyczne oleje chłodząco-smarujące z atestem do artykułów spożywczych NSF/H1. Idealnie dostosowane do smarowania w przemyśle papierniczym oraz branży tektury falistej.

   

 •  
  Turmocut SR seria

  Oleje czyszczące i konserwacyjne z atestem InS-H1 o szczególnie dobrych właściwościach smarowania oraz pokrywania powierzchni, do smarowania systemów do cięcia Disc-Cut w przemyśle papierniczym oraz branży tektury falistej. Bez problemu odrywają włókna z kleju i papieru na nożach oraz zapewniają ostrość i długi okres eksploatacji tarcz tnących.

   

 •  
  Compguard FG seria

  Oleje sprężarkowe na bazie polialfaolefin (PAO) i dodatków z atestem do artykułów spożywczych InS/H1. Zastosowanie w sprężarkach tłokowych, sprężarkach z tłokiem skokowym, sprężarkach śrubowych i amoniakowych.

   

 •  
  Compguard HT seria

  Syntetyczne oleje sprężarkowe do wysokich temperatur na bazie oleju estrowego z dodatkami do temperatur do 220 °C. Szczególnie przeznaczone do sprężarek tłokowych i sprężarek z tłokiem skokowym. Nietoksyczne, o niewielkim parowaniu i zeskorupianiu, bardzo odporne na utlenianie.

   

 •  
  Compguard MT seria

  Syntetyczne oleje sprężarkowe (PAO/ester i dodatki) do zastosowań długotrwałych w niskich i wysokich temperaturach. Są neutralne względem elastomerów, mają niewielki współczynnik parowania i chronią niezawodnie przed zużyciem oraz korozją. Przeznaczone do sprężarek tłokowych, sprężarek z tłokiem skokowym i sprężarek śrubowych.

   

 •  
  Compguard PEB seria

  Odporne na utlenianie oleje sprężarkowe (poliglikol/ester) o niewielkim współczynniku parowania. Zapobiegają w szczególności rozkładowi termicznemu i osadom w obrotowych sprężarkach śrubowych. Nie mieszają się z olejami mineralnymi i PAO.

   

 •  
  Turmofluid VAC seria

  Oleje o dużej wydajności, głównie z wysoko rafinowanych węglowodorów, dostępne w różnych klasach ISO-VG, do smarowania pomp próżniowych w próżniach niskich i wysokich przy podciśnieniach od 5 x 10-3 do 10-5 mbar.

   

 •  
  Turmotempoil 400 seria

  Syntetyczne oleje o dużej wydajności na bazie PFPE z atestem do artykułów spożywczych NSF H1. Oleje próżniowe odporne na ciśnienie i media charakteryzują się szczególnie doskonałymi właściwościami smarnymi w wysokich temperaturach oraz zapewniają długie okresy między smarowaniami.

   

 •  
  Turmotempoil VG seria

  Polimery odporne na oddziaływania chemiczne i termiczne o niskim współczynniku parowania, wysokiej odporności na ciśnienie i utlenianie oraz dobrej tolerancji materiałowej z elastomerami i metalami, stosowane w warunkach występowania tlenu i próżni.

   

Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl