Con-Rel-Eze

Con-Rel-Eze

Wprowadzenie


Oleje Con-Rel-Eze opracowane zostały jako środki antyadhezyjne do form, w tym także do produkcji kształtowników betonowych. Podstawą olejów Con-Rel-Eze są ultra-czyste oleje bazowe z opatentowanego procesu oczyszczania: hydrokraking HT Petro-Canada. W wyniku usunięcia zanieczyszczeń, jakie mogą utrudnić pracę olejów konwencjonalnych, oraz blendingu ze specjalistycznymi dodatkami uszlachetniającymi oleje te zapewniają czyste i łatwe oddzielania betonu od form metalowych, drewnianych lub z tworzyw sztucznych, dając gładką i czystą, bez plam, powierzchnię betonu. Oleje te zapewniają doskonałą ochronę przeciwkorozyjną form metalowych i są kompatybilne ze wszystkimi materiałami uszczelniającymi.


Cechy i Korzyści


Znakomite zdolności pokrywające
· Równomiernie pokrywa całą formę
· Bardzo dobre właściwości antyadhezyjne
Chroni przed rdzą i procesami korozji
· Chroni metalowe formy przed rdzą
Zblendowany z hdyrokarkowanymi olejami bazowymi HT
· zapewnia czyste powierzchnie betonu (bez plam)
· Kompatybilny ze wszystkim materiałami uszczelniającymi
· Nietoksyczny


Zastosowanie


Oleje Petro-Canda Con-Rel-Eze zalecane są jako środki antyadhezyjne do form, do produkcji betonu używanych w przemyśle budowlanym. Zapewniają one czyste i łatwe oddzielania betonu od form metalowych, drewnianych, z włókna szklanego lub z tworzyw sztucznych, dając gładką i czystą, bez plam, powierzchnię betonu


Con-Rel-Eze 40 i 60 są płynami niskiej lepkości, opracowane do stosowania za pomocą sprayu.

 

Con-Rel-Eze 800 posiada średni stopień lepkości i używany jest do ciężkich elementów prefabrykowanych.


Con-Rel-Eze 40 i 60 mogą być również stosowanie jako środki przeciwkorozyjne do zabezpieczania części maszyn oraz jako olej penetrujący do połączeń śrubowych.


Con-Rel-Eze 40 i 60 mogą nakładane za pomocą szczotek, pędzli, wałków lub w postaci sprayu. Con-Rel- Eze 800, ponieważ jest gęstszy, łatwiej jest nakładać szczotką, mopem.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl