GREASEN SYNTEX HT 2

GREASEN SYNTEX HT 2

Charakterystyka


Smar GREASEN SYNTEX HT 2 produkowany jest w oparciu o wysokiej jakości syntetyczny olej bazowy oraz kompleksowy zagęszczacz litowy. Zawiera w swoim składzie dodatki poprawiające własności przeciwzużyciowe, smarnościowe antykorozyjne oraz antyutleniające.
Umożliwia smarowanie mechanizmów narażonych na:

• obciążenia uderzeniowe,
• wibracje,
• wysokie zapylenie,
• działanie wilgoci,
• wymywanie wodą.

Greasen Syntex HT 2 jest praktycznie nietopliwy, posiada własności antystatyczne, jest kompatybilny z elementami wykonanymi ze stopów miedzi, jak również z dużą ilością elastomerów, co umożliwia smarowanie skojarzeń trących typu metal-plastik, metal-guma.

Zastosowania


GREASEN SYNTEX HT 2 - wysokotemperaturowy smar kompleksowy litowy na bazie oleju syntetycznego. GREASEN SYNTEX HT 2 przeznaczony jest do smarowania wysokoobciążonych i wysokoobrotowych łożysk tocznych i ślizgowych oraz innych mechanizmów pracujących w zakresie temperatur od -50°C do +180°C. Ze względu na wysoką trwałość może być używany do smarowania długookresowego i bezserwisowego różnego typu maszyn i urządzeń, pracujących w temperaturze do 130°C, bez konieczności dodatkowego uzupełniania w trakcie eksploatacji. Główne obszary stosowania smaru Greasen Syntex HT 2 - hutnictwo, przemysł cementowy, papierniczy, elektroniczny/elektrotechniczny.

Normy, aprobaty, specyfikacje


DIN 51 502: KP2S-50
NLGI: 2

Dopuszczony do stosowania w ciężkim sprzęcie Huta Stalowa Wola (HSW)

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl