OKS 1765 - Środek antyadhezyjny do śrub gwintujących, koncentrat na bazie wodnej

Obszary zastosowań:


Powlekanie śrub formujących gwint ze stopów aluminium, stali wysokostopowych, galwanizowanych i austenitycznych. Pozwala na kontrolowanie współczynnika tarcia o niewielkim rozrzucie podczas montażu. Zapobiega zgrzewaniu na zimno.


Zalety i korzyści:


Ekonomiczny dzięki niskiemu zużyciu. Może być rozcieńczany wodą. Powłoka fluoryzuje i przez to jest widoczna. Narzędzia i zbiorniki można myć wodą. Nie zawiera żadnych składników toksycznych i w związku z tym jest nieszkodliwy zdrowotnie. Rozpuszczalne w wodzie składniki ulegają biodegradacji, zaś nierozpuszczalne w wodzie składniki są obojętne dla środowiska. Tworzy bezbarwną, suchą i odporną na dotyk warstwę ślizgową po wysuszeniu. Zawiera inhibitory korozji, które chronią przed korozją podczas schnięcia.


Zastosowanie:


Dla uzyskania optymalnego działania oczyścić powierzchnie, najlepiej najpierw mechanicznie i potem za pomocą uniwersalnego środka czyszczącego OKS 2610/OKS 2611. Powierzchnia przed powlekaniem musi być metalicznie jasna i sucha. Rozcieńczalny wodą do maks. 1:5, w zależności od wymaganego współczynnika tarcia. Przed użyciem dobrze wymieszać. Najlepsza aplikacja może być osiągnięta poprzez zanurzenie lub natryskiwanie, w niektórych przypadkach za pomocą pędzla nakładając cienką równomierną warstwę na przygotowanej powierzchni. Należy przestrzegać czasów suszenia według poniższych danych technicznych. Opakowania handlowe chronić przed mrozem. Produkt może być przechowywany w zamkniętych opakowaniach do 12 miesięcy.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl