OKS 468 - Smar do tworzyw sztucznych i elastomerów

OKS 468 - Smar do tworzyw sztucznych i elastomerów

Obszary zastosowań:


Do smarowania par tworzywo sztuczne/tworzywo sztuczne i tworzywo sztuczne/metal, np. pojedyncze zawory w przemyśle spożywczym lub do uchwytów dla puszek do napojów w przemyśle motoryzacyjnym. Alternatywa nie zawierająca silikonu do smarowania elastomerów i tworzyw sztucznych w trakcie montażu.


Zalety i korzyści:


Doskonała przyczepność tworzyw sztucznych z neutralnym zachowaniem do tworzyw sztucznych i elastomerów. Stałe właściwości bez suszenia, utwardzania. Mocno przylegający. Nieszkodliwy toksykologicznie w rozumieniu §31, ustęp 1 niemieckiej ustawy o artykułach spożywczych. Zarejestrowany przez NSF w kategorii H1, pod numerem 135 591, gdy kontakt z żywnością jest technicznie nie wykluczony. Nie wpływa na właściwości jakościowe napojów oraz piany piwnej. Jest neutralny w smaku i zapachu.


Zastosowanie:


Dla uzyskania optymalnego działania należy starannie oczyścić miejsce smarowania, np. za pomocą uniwersalnego środka czyszczącego OKS 2610/OKS 2611. Stosować jednolitą cienką warstwę smaru za pomocą pędzla, szpachli itp., na smarowanej powierzchni. Należy unikać nadmiaru smaru. Przestrzegać wskazówek producenta i maszyn. Ze względu na mnogość zastosowanych polimerów zdecydowanie zaleca się dokonanie testu/próby w najważniejszych/krytycznych zastosowaniach przed użyciem. Termin i ilość dosmarowania ustalić odpowiednio do warunków stosowania. Mieszać tylko z odpowiednimi smarami.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl