OKS 265 - Pasta do uchwytów zaciskowych

OKS 265 - Pasta do uchwytów zaciskowych

Obszary zastosowań:


W pełni syntetyczna biała pasta do smarowania montażowego w miejscach tarcia i poślizgu narażonych na wysokie naciski, drgania i obciążenia udarowe. W szczególności nadaje się do uchwytów mocujących obrabiarek. Zapobiega korozji ciernej stali. Długookresowe smarowanie powierzchni ślizgowych wrażliwych na zabrudzenia pod zmiennym obciążeniem, np. w mechanizmach sterowania i napędowych, w warunkach występowania wilgoci w maszynach napełniających, etykietujących i pakujących.


Zalety i korzyści:


Najlepiej nadaje się do czystego montażu i długookresowego smarowania. Wysoka skuteczność, dzięki dobrze zbilansowanej kombinacji stałych środków smarujących. Wielostronne zastosowanie wszędzie tam, gdzie części maszyny narażone są na pracę w wilgotnym środowisku. Zminimalizowane zużycie przez zastosowanie cienkiej, wysoko skutecznej powłoki smarnej. Odporna na wodę, parę i wodne chłodzące środki smarne.


Zastosowanie:


Dla uzyskania optymalnego przylegania oczyścić gwinty i powierzchnie ślizgowe z zanieczyszczeń i innych smarów, najlepiej najpierw mechanicznie (np. szczotka druciana) i potem za pomocą uniwersalnego środka czyszczącego OKS 2610/OKS 2611. Dostateczną ilość pasty nanieść równomiernie pędzlem, szpachelką itp. na miejsce styku łba/nakrętki i gwint. Pasta sprosta również zadaniom związanym z uszczelnianiem. Nie stosować pasty zamiast smaru i mieszać tylko z odpowiednimi smarami.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl