OKS 250 - Biała pasta uniwersalna, niezawierająca metali

OKS 250 - Biała pasta uniwersalna, niezawierająca metali

Obszary zastosowań:

Smarowanie mocno obciążonych powierzchni ślizgowych każdego rodzaju, szczególnie przy małych prędkościach poślizgu lub ruchach oscylacyjnych, np. połączeń śrubowych, wtykanych i bagnetowych ze stali lub metali nieżelaznych. Rozłączanie powierzchni połączeń gwintowych obciążonych temperaturą, np. w silnikach spalinowych i turbinach, również po dłuższym czasie eksploatacji. Ochrona antykorozyjna śrub, kołków, bolców, kołnierzy, wrzecion i połączeń pasowanych w rafineriach, stalowniach i cementowniach oraz w żegludze i budowie maszyn rolniczych.


Zalety i korzyści:


Pasta do wielu zastosowań. Bardzo dobrze smaruje, redukuje zużycie, niezawodnie rozdziela i zapewnia doskonałą ochronę antykorozyjną. Ekonomiczne rozwiązanie dla użytkowników, którzy do tej pory zdani byli na stosowanie wielu past specjalnych. Odporna na gorącą i zimną wodę oraz na większość kwasów i ługów. Zarejestrowana przez NSF w kategorii H2 pod numerem 131379.
Nie zawiera barwników metalicznych i grafitu, dwusiarczku molibdenu oraz dodatków z siarką. Z organicznymi związkami kompleksowymi molibdenu w celu zwiększenia wydajności.


Zastosowanie:


Dla uzyskania optymalnego przylegania oczyścić gwinty i powierzchnie ślizgowe z zanieczyszczeń i innych smarów, najlepiej najpierw mechanicznie (np. szczotka druciana) i potem za pomocą uniwersalnego środka czyszczącego OKS 2610/OKS 2611. Dostateczną ilość pasty nanieść równomiernie pędzlem, szpachelką itp. na miejsce styku łba/nakrętki i gwint. Pasta sprosta również zadaniom związanym z uszczelnianiem. Nie stosować pasty zamiast smaru i mieszać tylko z odpowiednimi smarami.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl