OKS 641 - Olej konserwujący

OKS 641 - Olej konserwujący

Obszary zastosowań:


Do demontażu wszystkich przywierających części lub elementów maszyn o ograniczonej ruchliwości, jak np. zamki do drzwi, zawiasy, śruby, bolce, tuleje, korby, układy drążków, zawory, szyny ślizgowe, linki cięgnowe, wały, itd. w zakładzie i warsztacie, samochodzie i przy majsterkowaniu. Smarowanie instrumentów mechaniki precyzyjnej, łożysk tocznych, przyrządów pomiarowych, wyposażenia biur i komputerów, broni itd., również przy niskich temperaturach. Wypiera wilgoć ze styków elektrycznych i chroni przed korozją.


Zalety i korzyści:


Wysoka skuteczność dzięki idealnej kombinacji olejów mineralnych i dodatków z rozpuszczalnikiem. Wszechstronne zastosowanie w całym zakresie prac remontowych. Wypiera wilgoć, zapobiega korozji, oczyszcza, pielęgnuje i smaruje, wnika pod warstwę rdzy.


Zastosowanie:


Miejsca do smarowania spryskać z odległości ok. 20 – 30 cm, tak aby były dobrze nawilżone. Dołączoną rurą kapilarną produkt można nałożyć również w miejscach trudno dostępnych. Odczekać do wywietrzenia produktu. Zluzowanie połączeń o ograniczonej ruchliwości lub zardzewiałych przez spryskanie odpowiedniego miejsca. Pozwolić na działanie zależnie od stopnia przywierania i wymaganej głębokości penetracji. W razie potrzeby powtórzyć operację. Lekkie uderzenia w odpowiednie miejsce ułatwiają proces luzowania. Mieszać tylko z odpowiednimi smarami.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl