OKS 670 - Wysokowydajny olej z białymi suchymi materiałami smarującymi

OKS 670 - Wysokowydajny olej z białymi suchymi materiałami smarującymi

Obszary zastosowań:


Smarowanie wszędzie tam, gdzie dobra zdolność do penetracji szczelin stanowi jedyną możliwość dosmarowania, np. przeguby, zawiasy, układy drążków, dźwignie, prowadnice i narażone na wilgoć elementy maszyn w systemach transportowych, maszynach do pakowania i automatach do napełniania itd.


Zalety i korzyści:


Jasny kolor i wysoka skuteczność smarowania dzięki optymalnej formule produktu. Łatwa penetracja również w ciasnych i trudno dostępnych szczelinach smarowania. Wszechstronne zastosowanie w całym zakresie prac remontowych. Z Mox-Active w celu zwiększenia wydajności. Dobra zdolność przyjęcia smaru i nacisku w kombinacji z najlepszymi właściwościami nawilżania i penetracji. Wytwarza tymczasową ochronę antykorozyjną.


Zastosowanie:


Dla uzyskania optymalnego działania oczyścić miejsce smarowania, najlepiej najpierw mechanicznie i potem za pomocą uniwersalnego środka czyszczącego OKS 2610/OKS 2611. Wymieszać produkt przed użyciem. Nanieść dostateczną ilość za pomocą pędzla, olejarki lub przez zanurzenie. Usunąć ewentualne nadmiary. Mieszać tylko z odpowiednimi smarami.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl