OKS 3751 - Smar adhezyjny zawierający PTFE

OKS 3751 - Smar adhezyjny zawierający PTFE

Obszary zastosowań:


Smarowanie łańcuchów, przegubów, prowadnic, łożysk tocznych i ślizgowych, przekładni zębatych, armatur, zawiasów, zamków i innych mechanizmów, również przy wysokich obciążeniach i pod wpływem wody. Np. w mechanice precyzyjnej, technice biurowej, w całym przemyśle spożywczym, browarniczym i napojowym, gdzie higienicznie obojętne smary są niezbędne.


Zalety i korzyści:


Higienicznie obojętny w rozumieniu §31, ustęp 1 niemieckiej ustawy o artykułach spożywczych i pierwszej potrzeby. Zarejestrowany przez NSF w kategorii H1 pod numerem 124801. Ekonomiczne, długie czasy pracy dzięki szczególnym dodatkom zapewniającym dobrą odporność na utlenianie i starzenie. Odporny na zimną i gorącą wodę, parę wodną oraz na zasadowe i kwaśne środki dezynfekcyjne i czyszczące, zazwyczaj stosowane w przemyśle spożywczym. Uniwersalne zastosowanie wskutek długotrwałego smarowania i wysokiej przyczepności.


Zastosowanie:


Dla uzyskania optymalnego działania oczyścić miejsce smarowania, najlepiej najpierw mechanicznie i potem za pomocą uniwersalnego środka czyszczącego OKS 2610/OKS 2611. Natryskać dostateczną ilość. Przestrzegać wskazówek producenta maszyny. Termin i ilość dosmarowania ustalić odpowiednio do warunków stosowania. Mieszać tylko z odpowiednimi smarami.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl