OKS 3750 - Smar adhezyjny zawierający PTFE

OKS 3750 - Smar adhezyjny zawierający PTFE

Obszary zastosowań:


Smarowanie łańcuchów, przegubów, prowadnic, łożysk tocznych i ślizgowych, przekładni zębatych, armatury, zawiasów, zamków i innych mechanizmów, również przy wysokich obciążeniach i wpływie wody. Np. w mechanice precyzyjnej, mechanice biurowej, w całym sektorze środków spożywczych, browarnictwie, w produkcji napojów, gdzie wymaga się stosowania środków smarnych nieszkodliwych.


Zalety i korzyści:


W sensie par. 31 ustęp 1 prawa niemieckiego dotyczącego produkcji środków spożywczych, higienicznie nieszkodliwy. Składniki oleju zostały dobrane i dopuszczone zgodnie z warunkami CFR 178.3570 Departamentu Żywności i Środków Leczniczych w USA dla stosowania w przemyśle spożywczym. Zarejestrowany przez NSF w kategorii H1 pod numerem 124383. Opłacalnie długi czas pracy dzięki optymalnym dodatkom powodującym odporność oleju na utlenianie i starzenie. Odporny na działanie wody zimnej i gorącej, pary wodnej oraz używane w przemyśle spożywczym środki myjące i dezynfekujące w postaci wodnych roztworów zasad, bądź kwasów. Uniwersalne zastosowanie dzięki długiej skuteczności smarowania i wysokiej przyczepności.


Zastosowanie:


Dla uzyskania optymalnego działania oczyścić powierzchnie, najlepiej najpierw mechanicznie i potem za pomocą uniwersalnego środka czyszczącego OKS 2610/OKS 2611. Smarowanie wystarczającą ilością oleju pędzlem, kroplowo, zanurzeniowo, lub odpowiednim automatycznym urządzeniem. Przestrzegać wskazówek producenta smarowanego urządzenia. Termin i ilość dosmarowania ustalić odpowiednio do warunków stosowania. Mieszać tylko z odpowiednimi olejami.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl