OKS 361 - Wysokowydajny olej antykorozyjny

OKS 361 - Wysokowydajny olej antykorozyjny

Dziedziny zastosowania:


Ochrona przed korozją metali żelaznych i nieżelaznych we wszystkich obszarach rzemiosła i przemysłu, szczególnie przy bardzo agresywnej atmosferze otoczenia, w okolicach nadbrzeżnych i na wodach otwartych.


Optymalna ochrona przed korozją części ruchomych jak np. wrzeciona zaworów, korbowody, liny stalowe, liny okrętowe, łańcuchy napędowe i transportowe, zawiasy i prowadnice. Konserwacja półwyrobów i gotowych części pojazdów, maszyn rolniczych i budowlanych, składowanych pod gołym niebem, lub pod zadaszeniem, w budownictwie lądowym, jak i podziemnym – przez okres 2 lat. Ochrona przy wysyłce opakowanych i nie opakowanych maszyn i ich elementów, aparatury i wyposażenia przy ekstremalnych warunkach klimatycznych.


Zalety i użycie:


Najlepsza przydatność jako długookresowa ochrona przed korozją czystych powierzchni ze stali lub metali nieżelaznych bardzo mocno narażonych na korozję. Wysoka skuteczność dzięki wielofunkcyjnym inhibitorom korozji VCI. Wielostronne zastosowanie jako optymalna ochrona przed korozją z równoczesnym smarowaniem. Po wyschnięciu rozpuszczalnika tworzy przeźroczysty olejowy stały film smarny, dobrze przywierający również do pochyłych powierzchni.


Zastosowanie.


Dla zapewnienia optymalnego działania powierzchnie oczyścić mechanicznie, a następnie środkiem myjącym np. OKS 2610/2611. Na czyste i suche powierzchnie natryskać równomierną i cienką warstwę środka. Nadmiar usunąć. Odczekać do wyparowania nośnika. Dzięki neutralnemu zachowaniu w stosunku do smarów opartych na mineralnym oleju bazowym nie trzeba usuwać filmu ochronnego z detali przed ich zastosowaniem. Przestrzegać ogólnych zaleceń producentów maszyn. Mieszać tylko z odpowiednimi środkami smarnymi.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl