OKS 352 - Olej odporny na wysokie temperatury, jasny, syntetyczny

OKS 352 - Olej odporny na wysokie temperatury, jasny, syntetyczny

Obszary zastosowań:


Smarowanie łańcuchów, przegubów, ram napinających i suszących lub torów ślizgowych w wyższych temperaturach. Do systemów transportowych w urządzeniach do lakierowania, wypalania, suszenia i chłodniach przemysłu tekstylnego i ceramicznego, w cegielniach i hutach szkła, w odlewniach, hutach i walcowniach itd.


Zalety i korzyści:


Niebrudzący smar do wyższych temperatur. Wysoka skuteczność dzięki optymalnej ochronie przed zużyciem i doskonałemu zachowaniu przy utlenianiu. Wszechstronne zastosowanie z powodu odporności na wodę i parę oraz dobrej zdolności pełzania, obojętny na kwaśne media. Dobra skuteczność przyczepiania i smarowania bez tendencji do ociekania i tworzenia twardych resztek.


Zastosowanie:


Dla uzyskania optymalnego działania oczyścić powierzchnie, najlepiej najpierw mechanicznie i potem za pomocą uniwersalnego środka czyszczącego OKS 2610/OKS 2611. Nanieść w dostatecznej ilości na miejsca smarowania za pomocą pędzla, olejarki kroplowej, zanurzenia lub odpowiednich automatycznych instalacji smarowania. Pozwolić na ociekanie nadmiaru i działanie przed uruchomieniem. Przestrzegać wskazówek producenta maszyny. Termin i ilość dosmarowania określić odpowiednio do warunków stosowania, unikać przy tym nadmiarów. Mieszać tylko z odpowiednimi smarami.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl