OKS 350 - Olej do pił łańcuchowych do wysokich temperatur MoS2, syntetyczny

OKS 350 - Olej do pił łańcuchowych do wysokich temperatur MoS2, syntetyczny

Obszary zastosowań:


Ciekłe smarowanie łożysk ślizgowych, łożysk tocznych, łańcuchów, złączy, przegubów, ram napinających i suszących oraz prowadnic w wyższych temperaturach i wilgotności. Dla systemów odprowadzania ciepła, w systemach malujących i suszących, w przemyśle ceramicznym, np. w pracach murarskich, hutach szkła, w odlewniach, hutach żelaza, stalowniach, walcowniach itp. Smarowanie awaryjne kiedy temperatury operacyjne i/lub interwały smarowania są przekroczone nawet do 450 ºC.


Zalety i korzyści:


Pierwszorzędne dopasowanie jako ciekłe smarowanie dla normalnych i wysokich temperatur. Wysoce wydajny z powodu jednorodnej dystrybucji MoS2 w oleju. Awaryjne smarowanie kiedy temperatura i interwały smarowania są przekroczone. Absolutnie odporny na wodę i parę. Znakomite przyleganie i efekt smarowania bez tendencji do kapania lub wysychania.


Zastosowanie:


Dla zapewnienia optymalnego działania zaleca się przemycie powierzchni smarowanych środkiem myjącym np. uniwersalnym środkiem myjącym OKS 2610/2611. Nakładać wystarczającą ilość na powierzchnię smarowania pędzlem, olejarką lub odpowiednim automatycznym urządzeniem. Nadmiar oleju pozostawić do ocieknięcia i przed pierwszym uruchomieniem chwilę odczekać. Stosować się ściśle do zaleceń producenta maszyny. Co do okresów i ilości uzupełnianego oleju, to należy stosować się do zaleceń z DTR. Olej można mieszać tylko z odpowiednimi środkami smarowymi.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl